قالیشویی در شمال تهران

قالیشویی در شمال تهران

بهترین قالیشویی شمال تهران

امروزه با پیشرفت تکنولوژی قالیشوی های مکانیزه جایگزین روش های سنتی برای شستشوی قالی و موکت شده اند و اکثریت افراد برای شستشوی فرش های منزل به دنبال بهترین مرکز قالیشویی معتبر هستند. در این مقاله قصد داریم به بررسی قالیشویی در شمال تهران بپردازیم و در این زمینه اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار دهیم دعوت می کنم با ما همراه باشید.

شستشوی فرش در بهترین قالیشویی در شمال تهران

قالیشویی شمال تهران در زمره یکی از معتبرترین مراکز قالیشویی قرار دارد که از پیشرفته ترین دستگاه های شستشو و خشک شویی فرش و موکت بهره مند می باشد و علاه برشسشتوی فرش خدمات دیگری نظیر رفوگری، شیرازه بافی، چرم دوزی و… را نیز انجام می دهد. این مرکز قالیشویی شستشوی هر نوع فرش را براساس جنس و نوع الیاف آن تعیین می کند همچنین برای هرکدام از آن ها از شوینده های مخصوص به خود استفاده خواهد کرد.

قالیشویی شمال تهران در زمره قالیشویی های مجاز قرار دارد و خدمات خود را تحت نظارت اتحادیه قالیشویی ارائه می دهد بدین معنا که این مرکز خدماتی براساس قوانین تعیین شده از سوی این اتحادیه عمل می کند و شما با خیال آسوده می توانید فرش های گران قیمت و نفیس خود را به آن ها بسپارید. کارخانه قالیشویی آریا غرب ارائه دهنده خدمات قالیشویی در الهیه و پونک و تجریش با بهترین کیفیت می باشد در صورت نیاز به خدمات قالیشویی در الهیه با ما تماس بگیرید.

بهترین قالیشویی در شمال تهران
بهترین قالیشویی در شمال تهران

هزینه شستشوی فرش در قالیشویی شمال تهران

در این مورد اتحادیه قالیشویان در تهران تصمیم گیرنده می باشد و هر شش ماه یک مرتبه هزینه شستشوی فرش از سوی این صنف به تمامی مراکز خدماتی قالیشویی در تهران اعلام می شود و تمامی این مراکز موظفند برای دریافت وجه در قبال خدمات خود از آن پیروی کنند. همانگونه که می دانید شستشوی فرش براساس متر مربع محاسبه می شود اما در این میان قیمت توافقی میان مشتری و قالیشویی شمال تهران نیز ممکن است صورت گیرد به این صورت که طرفین بعد از صحبت در مورد قیمت نهایتا بر روی مبلغی با یکدیگر به توافق می رسند که در این مورد قیمت های به دست آمده هیچگونه ارتباطی مصوبه و یا دستورالعمل خاصی ندارد.

لذا توصیه می کنیم که حتما در زمان توافق در تعیین قیمت نهایت دقت و توجه خود را به کار برید و حتما سندی از توافق را تا زمان تحویل فرش نزد خود نگه دارید. پس بهتر است که بدانید قیمت های درج شده در آگهی های این مرکز خدماتی ممکن است با صورتحساب نهایی اندکی تفاوت داشته باشد. اما در حالت کلی قیمت شسشتوی فرش براساس مترمربع از سوی صنف قالیشویی تعیین می شود و قیمت تعیین شده برای شستشوی فرش های نفیس و دستباف که از حساسیت بیشتری برخوردارند با فرش های ماشینی و معمولی با هم فرق دارد.

کارخانه قالیشویی آریا غرب بهترین قالیشویی در شهران خدمات قالیشویی و رفوگری و رنگرزی و چرم دوزی را با بهترین کیفیت در شهران انجام می دهد برای دریافت خدمات قالیشویی در شهران با کارخانه قالیشویی آریا غرب تماس بگیرید. کارخانه قالیشویی آریا غرب  همواره در تلاش بوده تا رضایت همشهریان گرامی را جلب نماید. این مجموعه با دستگاه های تمام اتوماتیک و پرسنل حرفه ای آماده ارائه انواع خدمات قالیشویی٬ شستشوی مبل٬ رفو و ترمیم فرش و … در تمام نقاط تهران می باشد.

باید و نباید های شستشوی و نگهداری فرش در بهترین قالیشویی شمال تهران

همانطور که می دانید فرش یکی از ضروری ترین وسایل در منزل ایرانی ها محسوب می شود که علاوه براستفاده کاربردی در زیبایی دکوراسیون منزل نیز تاثیر بسزایی دارد.  با توجه به قیمت بالای انواع فرش به خصوص فرش های دستباف لذا بایستی در نگهداری صحیح و مراقبت از آن ها نهایت دقت خود را به کار ببرید، قالیشویی شمال تهران به منظور حفظ ماندگاری و زیبایی فرش رعایت نکات ذیل را به شما توصیه می کند:

پاکیزگی فرش

بهترین و مناسب ترین روش برای تمیز کردن فرش استفاده از جارو برقی با دور تند است که نه تنها هرگونه گرد و غبار را از الیاف فرش خارج می کند بلکه به الیاف فرش نیز آسیب وارد نمی شود با رعایت این مورد شما سالانه یک مرتبه به شسشتوی فرش در قالیشویی شمال تهران نیاز خواهید داشت.

تاثیر تابش نور آفتاب

اگر منزلتان آفتاب گیر است و نور به صورت مستقیم به داخل خانه وارد می شود در صورتی که فرش در معرض تابش خورشید قرار دارد توصیه می کنیم زمان هایی که پرده ها را کنار زده اید تا از نور و روشنایی خورشید بهره مند شوید حتما ملحفه ای را بر روی فرش بکشید زیرا نور آفتاب بر روی رنگ فرش تاثیر منفی خواهد داشت.

تاثیر ساییدگی

چنانچه قسمت پایینی فرش در اتاق و یا پذیرایی زیر درب قرار گرفته باشد لازم است که بدانید در معرض سایش قرار دارد لذا توصیه می کنیم در چنین موردی درب را به گونه ای تنظیم کنید تا در زمان باز و بسته شدن با فرش تماسی نداشته باشد همچنین در چنین موردی توصیه می کنیم هر چند مدت یک مرتبه فرش را سر و ته کنید تا تمامی قسمت های آن به اندازه پاخور شود و تنها یک قسمت خاص از آن دچار ساییدگی نشود.

در صورت نیاز به خدمات قالیشویی خوب در سعادت آباد با کارخانه قالیشویی آریا غرب در تماس باشید. کارخانه قالیشویی آریا غرب ارائه دهنده انواع خدمات شستشوی فرش در سعادت آباد می باشد. رفو قسمتهای پوسیده قالی و فرش پاره و بید زده به صورت تخصصی و شستشوی انواع مبل با بالاترین کیفیت در سعادت آباد قابل انجام می باشد.

خدمات قالیشویی در شمال تهران
خدمات قالیشویی در شمال تهران

قالیشویی خوب در شمال تهران

کارخانه قالیشویی آریا غرب یکی از قالیشویی‌ های معتبر و خوب در منطقه شمال تهران است. این کارخانه با داشتن تجهیزات مدرن و تیم ماهر و با تجربه، خدمات با کیفیتی را ارائه می‌ دهد. قالیشویی آریا غرب، ارائه دهنده خدمات قالیشویی، شستشوی مبل، شستشوی موکت، رفوگری و ترمیم فرش، شیرازه بافی و ریشه دوزی در تمام نقاط تهران انجام می دهد. قالیشویی آریا غرب قالیشویی خوب در شهرک دانش آماده خدمات رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد در صورت نیاز به خدمات با ما تماس بگیرید.

اعلاشویی فرش در قالیشویی های شمال تهران

یکی از خدمات ویژه ی قالیشویی شمال تهران اعلاشویی است که با شسشتوی معمولی فرق دارد. در این روش از شستشو از مواد شوینده متناسب با جنس و نوع فرش استفاده می شود و همچنین فرایند شستشو نیز در دو نوبت انجام خواهد شد. معمولا از روش اعلاشویی برای فرش هایی که مدت زمان زیادی از آخرین شسشتوی آن ها گذشته استفاده می گردد همچنین فرش هایی که در معرض رفت و آمد بیشتری قرار دارد و یا افرادی که در منزل فرزند خردسال داشته و حیوان خانگی نگهداری می کنند بهتر است نوع شستشوی اعلاشویی را انتخاب کنند.

در اعلاشویی شوینده ها و نرم کننده های مخصوص فرش به کار برده می شود و از این طریق ضمن تمیز شدن فرش نرمی و لطافت الیاف آن نیز برگردانده می شود و از سوی دیگر کیفیت اولیه فرش حفظ شده و عمر مفید آن تضمن خواهد شد. در صورتی که بر روی فرش لکه های قدیمی وجود دارد کافی است در زمان تحویل فرش به قالیشویی شمال تهران ارائه این خدمات را نیز تقاضا کنید البته کارشناسان این مرکز خدماتی قبل از اقدام برای شستشو ابتدا فرش را مورد بررسی قرار می دهند و در صورتی که به هرگونه خدمات دیگری در کنار شسشتو نیاز باشد بعد از تماس و کسب رضایت از مشتری خدمات مورد نیاز با بالاترین کیفیت ممکن را ارائه خواهند داد.

برای ثبت سفارش و ارسال فرش های خود به قالیشویی شمال تهران کافی است با این مرکز خدماتی تماس بگیرید و بعد از ثبت سفارش فرش های خود را در محل به نیروهای اعزامی از سوی این مرکز خدماتی به آنان تحویل دهید و بعد از گذشت ۴۸ ساعت مجددا فرش های خود را به صورت بسته بندی و کاوربندی شده در محل تحویل خواهید گرفت. شستشوی مبل در منزل از خدمات ویژه و تخصصی کارخانه قالیشویی آریا غرب می باشد برای دریافت خدمات مبل شویی با ما در تماس باشید.

بهترین قالیشویی شمال تهران برای خدمات شستشوی فرش چه قالیشویی می باشد؟

کارخانه قالیشویی آریا غرب بهترین قالیشویی در شمال تهران با ۲۵ سال سابقه درخشان می باشد در صورت نیاز به خدمات بهترین قالیشویی در شمال تهران با ما تماس بگیرید.

اعلاشویی فرش در قالیشویی خوب در شمال تهران چگونه انجام می شود؟

یکی از خدمات ویژه ی قالیشویی خوب در شمال تهران کارخانه قالیشویی آریا غرب اعلاشویی است که با شسشتوی معمولی فرق دارد. در این روش از شستشو از مواد شوینده متناسب با جنس و نوع فرش استفاده می شود و همچنین فرایند شستشو نیز در دو نوبت انجام خواهد شد.

4.7/5 - (4 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
پیمایش به بالا