قالیشویی در صادقیه

معرفی قالیشویی صادقیه

اگر قصد شستن فرش هایتان را توسط قالیشویی در صادقیه دارید باید بدانید که ویژگی های یک قالیشویی خوب چه مواردی هستند . همچنین باید قالیشویی انتخابی شما در صادقیه هزینه های مناسبی را برای شستشوی فرش ها در نظر بگیرد در این مقاله از سایت آریا غرب به بررسی ویژگی های یک قالیشویی خوب می پردازیم تا شما بهترین انتخاب را داشته باشید.

شماره تلفن قالیشویی در صادقیه

جهت برقراری تماس، کافیست روی شماره ها کلیک کنید.

قالیشویی در صادقیه

ویژگی های قالیشویی در صادقیه

مسلما فرش یکی از مهم ترین وسیله های خانه محسوب می شود که پاکیزگی آن بسیار به چشم می آید و در صورتی که کثیف و لکه دار باشد تمام جلوه ی خانه را خراب می کند . از این رو شستن فرش ها دغدغه ی بسیاری از افراد است . در زمان های قدیم شستشوی قالی ها در خانه انجام می شد اما امروزه دیگر کمتر کسی پیدا می شود که خودش قالی هایش را بشوید و همه ی آن شور و شوق ها برای شستن قالی بر روی بام به گرفتن یک برگه کاغذ ختم شده است.

دیگر خبری از فرش های رنگارنگ و زیبا بر روی بام ها نیست و به جای آن ماشین های حمل فرش در صادقیه را می بینیم که فرش های لول شده را به خانه ها تحویل یا به قالیشویی در صادقیه برای شستشو می برند . اما سوالی که در بین همه ی افراد شنیده می شود ویژگی های یک قالیشویی خوب در صادقیه است.

بسیاری از افراد نگران بد شستن یا پارگی فرش هایشان توسط قالیشویی ها هستند و نمی توانند به قالیشویی اعتماد کنند ما در این جا مطالبی را به شما ارائه می دهیم تا بتوانید بهتر قالیشویی در صادقیه خود را انتخاب کنید اما اول باید آگاه باشید که بهترین زمان برای شستشوی فرش ، فصل های گرم سال است چرا که فرآیند خشک شدن فرش ها به صورت طبیعی انجام می شود. برای دریافت خدمات قالیشویی در سعادت آباد با کارخانه قالیشویی آریا غرب در تماس باشید. کارخانه قالیشویی آریا غرب در محدوده سعادت آباد خدمات رسانی دارد.

اما در مورد نگرانی پارگی فرش ها : اگر فرش هایتان را به یک قالیشویی خوب با دستگاه های سالم و استاندارد بسپارید نگرانی برای فرش ها دیگر جایگاهی ندارد . در صورتی که فرش هایتان از قبل دچار پارگی و شکستگی بودند حتما به مسئولان فرششویی اطلاع دهید تا با بهترین دستگاه ها و با روش های بهتر به شستشوی قالی بپردازند. یکی از ویژگی های قالیشویی خوب در صادقیه تحویل به موقع فرش به مشتری است معمولا نباید از زمان گرفتن فرش توسط مسئولان قالیشویی تا تحویل آن به مشتری بیش از 48 ساعت طول بکشد.

نوع شوینده ای که برای شستشوی فرش استفاده می شود بسیار پر اهمیت است قالیشویی خوب از شوینده ای استفاده نمی کند که به تار و پود قالی آسیب بزند . از دیگر ویژگی خوب دیگر ، جدا شستن انواع فرش ها است افراد یک قالیشویی خوب و مورد اعتماد می دانند که فرش های دستباف ،تاروپودی حساس دارند وهمچنین این گونه فرش ها رنگ پس می دهند بنابراین باید با روشی بهتر و شوینده های خوب و با کیفیت شسته شوند.

خدمات قالیشویی در صادقیه
قالیشویی در صادقیه

خدمات قالیشویی در صادقیه

امروزه به دلیل مشغله های فراوان نمی توان انتظار داشت که قالی را به قالیشویی در صادقیه برد و پس از شستشوی آن دوباره بازگرداند از ویژگی های خوب یک قالیشویی خوب خدمات حمل و نقل آن است =. همچنین قالیشویی ها باید به امکاناتی همچون رفوگری ، لک برداری ، ریشه کشی و . . . را مجهز باشد به گونه ای که شما دیگر برای هر حل هر گونه مشکل قالی به جای دیگری رجوع نکنید.

یک قالیشویی خوب در صادقیه تجهیزات سالم و پیشرفته ای دارد تا به هیچ گونه فرشی آسیب وارد نشود . یکی از نگرانی های برخی از مردم موضوع آب است لازم به ذکر است که بدانید در یک قالیشویی خوب آبی که با آن فرش ها شسته می شود از چاه تعمین می شود پس با خیال راحت فرش هایتان را به دست یک قالیشویی خوب بسپارید تا با بهترین روش ها به شستشوی فرش هایتان بپردازند. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی در شهرک غرب با کارخانه قالیشویی آریا غرب در ارتباط باشید. کارخانه قالیشویی آریا غرب بهترین قالیشویی در شهرک غرب می باشد.

انتخاب قالیشویی صادقیه

کافی است سایت اتحادیه ی قالیشویی را باز کنید و در میان لیستی که مورد تایید این اتحادیه است قالیشویی که بیشترین امتیاز را دارد ، انتخاب کنید . سعی کنید که قالی شویی را که انتخاب می کنید تجهیزات سالم و پیشرفته داشته باشد . همچنین خشک شدن قالی به صورت طبیعی یا با دستگاه های مخصوص به طور کامل انجام شود تا ضمن خشک شدن فرش ، ضد عفونی آن نیز انجام شود.

 قالیشویی صادقیه با بیش از 70 سال سابقه با افراد با تجربه به شستشوی قالی های شما با بهترین روش ها و دستگاه ها می پردازد همچنین خدمات ارائه شده این قالیشویی تماما کامل است به طوری که دیگر نیازی به هیچ گونه جایی برای ترمیم یا کارهای دیگر فرشتان ندارید. در این مقاله از سایت آریا غرب به بررسی ویژگی های یک قالیشویی پرداختیم امیدواریم از آن استفاده کرده باشید.

بهترین قالیشویی در صادقیه
بهترین قالیشویی در صادقیه

بهترین قالیشویی در صادقیه

قالیشویی صادقیه ، فرش و قالیچه برای ما ایرانی ها حرف اول را می زنند. اما انتخاب فرش مناسب فقط مربوط به رنگ و طرح آن نیست، مسائلی در مورد فرش وجود دارد که شاید بخواهید بدانید. با دانستن نکاتی که در این قسمت وجود دارد به شما پیشنهاد می کنیم که دیگر گول زبان بازی فروشندگان را نخورید و با تنوع طرح فرش در بازار سردرگم نشوید. جهت شسشتویی با کیفیت و تضمینی فرش خود می توانید با شرکت قالیشویی صادقیه تماس بگیرید. قالیشویی در بلوار مرزداران از مناطق تحت پوشش کارخانه قالیشویی آریا غرب می باشد. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی در بلوار مرزداران با کارخانه قالیشویی آریا غرب در ارتباط باشید.

سه دلیل برای خرید فرش ارزان

  • یکی از پرطرفدارترین فرش ها در بین فرش های دیگر، فرش های گل برجسته است که در طرح ها و رنگ های متنوع با قیمت مناسب عرضه می شود. این فرش ها برای مصارف اداری مناسب هستند.
  • کیفیت این فرش ها پایین است و طرح برجسته روی این فرش ها تا اولین شستشو دوام دارد. خرید این نوع فرش برای اتاق کودک مناسب نیست زیرا نظافت آن سخت است و باعث راه رفتن و نشستن کودک روی آن می شود.
  • برای اتاق کودک بهتر است فرش های تمیز و ساده خریداری کنید. با بالا آمدن فرش نیز صاف می شود و با نازک شدن سطوح توخالی آن شکل اولیه خود را از دست می دهد.
  • فرش طرح دار یا فرش گره دار برای تزیین مناسب است و اگر برای منزل استفاده می شود به دلیل اینکه دارای نخ های ضخیم و نازک است در هنگام راه رفتن زود برداشته می شود و به سختی جاروبرقی می شود. اگر از این نوع فرش در منزل استفاده شود، مواد غذایی و خرده های باقی مانده در فرش به زودی تمیز می شود و فرآیند تمیز کردن کار آسانی نخواهد بود.
  • قالیچه های طرح دار رنگارنگ معمولاً از ترکیب ضعیف و بسیار سنگین ساخته می شوند. این فرش ها برای اتاق خواب طراحی شده اند. اما برای استفاده در اتاق خواب مناسب نیستند و قابل استفاده برای کودکان آلرژیک هستند

تفاوت فرش معمولی با فرش دستباف

فرش معمولی و فرش دستباف از نظر قیمت بسیار باهمدیگر متفاوت هستند. اگر کودک خردسال یا سالمندی در خانه دارید. بهتر است قبل از خرید به نوع نخ و الیاف استفاده شده در پارچه فرش توجه کنید. زیرا گاهی اوقات می تواند مشکلاتی را ایجاد کند.

اگر کودک خردسال یا مسن در خانه دارید، برای جلوگیری از بروز مشکلات باید فرش ماشینی بخرید. یکی از مشکلاتی که ممکن است برای سالمندان یا کودک پیش بیاید. خطر شکستگی در اندام ها به دلیل لیز خوردن روی فرش است. چون فرش دستباف از ابریشم، پشم، قالیچه، پلی پروپیلن و نایلون ساخته شده است. فرش ماشینی روی سنگ سرامیک لیز نمیخورد اما فرش های دستباف به دلیل نوع نخ و سنگینی این مشکل را ندارند. جهت دریافت خدمات قالیشویی در کاشانی با کارخانه قالیشویی آریا غرب در تماس باشید. کارخانه قالیشویی آریا غرب ارائه دهنده انواع خدمات قالیشویی در کاشانی می باشد.

الیاف مصنوعی مورد استفاده در فرش دستباف می تواند شما و خانواده تان را حساس تر کند. برای جلوگیری از این مشکل، بهتر است فرش ماشینی خریداری کنید. همچنین اگر سابقه آسم و آلرژی دارید از خرید فرش های حجیم خودداری کنید زیرا ذرات گرد و غبار به راحتی در این فرش ها محبوس می شوند و باعث حساسیت میشوند. فرش دستبافت نسبت فرش های نایلونی زیاد است و به راحتی می تواند آلاینده های دیگر را جذب کند، اما فرش های دستباف زباله را کنترل نمی کند و خانه را کثیف نمی کنند.

معایب فرش های ماشینی

اگر پول کافی برای خرید فرش دستباف ندارید. فرش ماشینی با تراکم بالا بخرید که استحکام و دوام بیشتری دارند. زیرا این ویژگی باعث کاهش کثیفی و آلودگی در فرش می شود. یکی از معایب فرش این است که گرد و غبار را خیلی سریع جذب می کند و با کوچکترین لرزشی آن را آزاد می کند.

برای جلوگیری از این مشکل می توانید فرش هایی را انتخاب کنید. که در بافت خود از الفین استفاده شده است. این نوع فرش ها سریع تمیز می شوند و در برابر رطوبت مقاوم هستند. اما به مرور زمان شکل اولیه خود را از دست می دهند و حالت کشسانی پیدا می کنند. فرش های نایلونی در بافت خود ماندگاری بیشتری نسبت به سایر فرش های ارزان قیمت دارند و در برابر تغییر شکل بسیار مقاوم هستند. قالیشویی در بلوار فردوس از شعبه های کارخانه قالیشویی آریا غرب می باشد. برای دریافت خدمات قالیشویی در بلوار فردوس با ما تماس بگیرید.

فرش ها را بر اساس رنگ و مد انتخاب کنید

مردم قالی را با سلیقه خود انتخاب می کنند اما به جز سلیقه به خرید فرش نیز می پردازند. تا همین اواخر، بیشتر مردم فرش‌های با رنگ روشن را انتخاب می‌کردند. اما به تدریج به اختراع فرش‌های قهوه‌ای یا گردویی سوخته تمایل پیدا کردند. امروزه رنگ های دودی و دودی پرطرفدارترین رنگ ها در بورس هستند. به خصوص مدل هایی که با نخ ابریشم دوخته می شوند. و قیمت نسبتاً بالاتری نسبت به فرش های دیگر دارند. برای شستشو فرش های کثیف خود میتوانید با قالیشویی صادقیه تماس بگیرید.

هزینه ی قالیشویی در صادقیه
هزینه ی قالیشویی در صادقیه

هزینه ی قالیشویی در صادقیه

در قالیشویی ها شستن هر گونه فرشی از جمله تابلو فرش ها ، فرش ها و … به صورت متر مربع انجام می شود . هزینه ی هر متر مربع را اتحادیه فرششویی مشخص می کند . اما در برخی از موارد که خدمات انجام شده برای فرش بیشتر از حد معمول شود معمولا به صورت توافقی هزینه شستشو لحاظ می شود. شستشوی فرش دستباف توسط مجموعه آریا غرب با کادر فنی مجرب و سال ها تجربه قالیشویی قابل انجام است.

برای مثال شما یک فرش دستباف بسیار با ارزش و گران قیمت دارید و می خواهید با بهترین روش ها شسته شود در این صورت دیگر هزینه ی شستشوی فرش با دیگر فرش ها یکسان نیست . مثالی دیگر در این باره فرش های پاره و شکسته هستند که علاوه بر اینکه باید بسیار حساس شسته شوند خدمات دیگری از جمله رفو گری و … برای  فرش انجام می شود بنابراین هزینه ی شستشو افزایش می یابد.

از دیگر مواردی که باعث افزایش قیمت شستشوی فرش در صادقیه می شود نوع شوینده ی استفاده شده برای قالی است در یک قالیشویی خوب کارشناس با توجه به تارو پود قالی و جنس آن نوع شوینده ی مناسب را انتخاب می کند در صورت استفاده از یک شوینده ی خوب و با کیفیت برای فرشتان هزینه ی شستشو بالا می رود. لازم به ذکر است که در صورتی که فرش ها با دست شسته شوند معمولا هزینه ی آن کمتر از زمانی است که توسط دستگاه های پیشرفته شسته شوند. قالیشویی در اشرفی اصفهانی از شعب کارخانه قالیشویی آریا غرب می باشد. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی با ما در تماس باشید.

 

با کیفیت ترین قالیشویی در صادقیه کدام قالیشویی می باشد؟

قالیشویی آریا غرب همواره در تلاش بوده تا رضایت همشهریان گرامی را جلب نماید. این مجموعه با دستگاه های تمام اتوماتیک و پرسنل حرفه ای آماده ارائه انواع خدمات قالیشویی٬ شستشوی مبل٬ رفو و ترمیم فرش و … در صادقیه می باشد.

قالیشویی در صادقیه چه ویژگی هایی دارد؟

یکی از ویژگی های قالیشویی در صادقیه تحویل به موقع فرش به مشتری است. برای دریافت اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم این مقاله را مطالعه نمایید.

5/5 - (2 امتیاز)
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
پیمایش به بالا