قالیشویی پاسداران

قالیشویی پاسداران

خدمات قالیشویی پاسداران

شاید شما هم در مورد شستن فرش ها و خاطرات آن از بزرگترهایتان شنیده باشید برای من که این گونه تعریف کرده اند: نزدیک به عید که می شد همه ی همسایه ها فرش هایشان را بر روی بام می بردند تا به شستشوی آن بپردازند. مردان فرش ها را و زنان هم تی و شوینده هایشان را بر روی بام می بردند. بعد از آنکه حسابی شستشوی فرش ها انجام می شد آن را بر روی بام پهن می کردند.

با این کار کوچه زیبایی خاصی پیدا می کرد و نوید از آمدن عید را می داد. امروزه دیگر خبری از این اتفاق ها نیست و خیلی کم پیدا می شود افرادی که خودشان فرش هایشان را به شکل سنتی بشویند و تمامی کارهای فرش به قالیشویی پاسداران واگذار شده است به همین خاطر یکی از مهم ترین سوالاتی که برای همه ی ما پیش می آید ویژگی های یک قالیشویی خوب و مورد اعتماد است به طوری که علاوه بر اینکه فرش ها را به صورت کاملا تمیز شستشو دهد، هیچ آسیبی به فرش ها وارد نکند. ما در این مقاله از سایت قالیشویی آریا غرب به بررسی ویژگی قالیشویی پاسداران می پردازیم تا شما بهتر بتوانید یک قالیشویی خوب و مورد اعتماد را انتخاب کنید.

شستشوی فرش ها به روش سنتی یا صنعتی در قالیشویی پاسداران

به طور کلی زیاد شستشوی فرش ها توصیه نمی شود شما هر چقدر که سعی کنید که فرش هایتان را با دستگاه ها و شوینده های خوب شستشو دهید، باز هم تاروپود فرش آسیب می بیند و از طول عمر و زیبایی آن کاسته می شود به همین خاطر سعی کنید که از فرش هایتان مراقبت کنید تا تمیز بمانند. در زیر چند نمونه راهکار برای تمیز ماندن فرش هایتان ارائه کردیم:

 • هنگامی که بر روی فرشتان چیزی ریخته شد سریع آن را پاک کنید این کار را با یک دستمال آغشته به آب انجام دهید و هرگز از نوشابه، آب گازدار، سرکه و… استفاده نکنید.
 • از یک روفرشی برای جلوگیری از کثیفی فرشتان استفاده کنید.
 • بجای شستشوی فرش ها از شامپوفرش بهره ببرید. کافی است که مقداری شامپوفرش را با آب ترکیب کرده و با استفاده از یک فرچه بر روی فرشتان بکشید تا مثل روز اول تمیز و درخشان شود.
 • معمولا برای با طراوت و تمیز کردن فرش ها از جوش شیرین استفاده می کنند. قبل از جاروبرقی بر روی فرشتان اندکی جوش شیرین بریزید و سپس به جاروبرقی مشغول شوید.
 • از نشاسته ی ذرت برای تثبیت رنگ فرش استفاده می کنند. اگر احساس کردید که رنگ فرشتان تغیر کرده است به مقدار زیادی نشاسته را بر روی فرشتان بریزید و اجازه دهید چند ساعت بماند سپس با استفاده از یک جاروبرقی به پاک کردن فرشتان بپردازید.
 • این مواد راهکارهایی برای تمیز نگهداشتن فرش بودند. تمامی این ها را بکار ببرید تا بتوانید سال های زیادی از فرش هایتان استفاده کنید. اما در صورتی که قصد شستشوی فرش هایتان را دارید سعی کنید که قالیشویی مورد نظرتان ویژگی های زیر را داشته باشد.

کارخانه قالیشویی آریا غرب ارائه دهنده انواع خدمات قالیشویی در قالیشویی در شهران می باشد. برای دریافت خدمات قالیشویی در شهران با کارخانه قالیشویی آریا غرب تماس بگیرید. قالیشویی در امیرآباد زیر نظر کارخانه قالیشویی آریا غرب می باشد. جهت دریافت خدمات قالیشویی در امیرآباد با کارخانه قالیشویی آریا غرب در تماس باشید.

خدمات قالیشویی پاسداران
خدمات قالیشویی پاسداران

ویژگی های قالیشویی پاسداران

یک قالیشویی خوب ویژگی ها بسیار زیادی دارد اما به طور کلی به بررسی مهم ترین و اصلی ترین آن ها می پردازیم:

 • داشتن خدمات حمل و نقل از مهم ترین ویژگی های قالیشویی پاسداران می باشد.
 • مجهز بودن به دستگاه های سالم و پیشرفته سبب می شود که یک قالیشویی عملکرد خوبی داشته باشد و از آن به عنوان یک قالیشویی خوب و معتبر یاد شود.
 • در یک قالیشویی خوب آب تعمین شده برای شستشوی فرش ها از چاه تعمین می شود که علاوه بر حلال بودن و کاملا تمیز است بنابراین نگران بدرنگ بودن فرش پس شستشو نباشید.
 • در یک قالیشویی معتبر هر فرشی با توجه به جنس و الیاف آن شسته می شود به عنوان مثال برای شستشوی فرش دستباف از روش ها و دستگاه های مناسب استفاده می کنند همچنین نوع شوینده ی فرش هم باید مخصوص فرش باشد تا هیچ گونه آسیبی به فرش وارد نشود.
 • بررسی فرش قبل از شستشو سبب خوش نام شدن فرش می شود. اگر این عمل انجام نشود احتمال خراب شدن و آسیب وارد شدن به فرش جدی می باشد چرا که مثلا اگر فرشی پاره، شکسته و یا آسیب دیده باشد و بدون توجه به این موضوع شسته شود ممکن است که وضعیت فرش بدتر شود به همین خاطر باید قبل از شستشوی فرش بر روی آن بررسی انجام شود و سپس نحوه ی شستشوی آن انتخاب شود.
 • مجهز بودن به کارشناسان و متخصصین فرش از دیگر ویژگی های یک قالیشویی خوب و معتبر است.
 • استفاده از شوینده های با کیفیت باید در هر قالیشویی رعایت شود.
 • رفتار مناسب و خوب تمامی اعضای قالیشویی پاسداران یکی از مهم ترین ویژگی های این قالیشویی محسوب می شود.

در صورت نیاز به خدمات قالیشویی در قیطریه با کارخانه قالیشویی آریا غرب در تماس باشید. کارخانه قالیشویی آریا غرب بهترین قالیشویی در قیطریه می باشد. جهت دریافت خدمات قالیشویی در ستارخان با کارخانه قالیشویی آریا غرب در ارتباط باشید. کارخانه قالیشویی آریا غرب بهترین قالیشویی در ستارخان می باشد.

هزینه ی شستشوی فرش در قالیشویی پاسداران

هر شش ماه یکبار اتحادیه صنف قالیشویی ها برای هر نوع فرشی قیمت تعین می کند که تمامی قالیشویی های مورد تایید این اتحادیه باید آن را رعایت کنند. اما برخی پارامتر های بر روی قیمت فرش تاثیر گذار هستند مانند:

 • نوع شامپو، شوینده و داروای که برای فرش استفاده می شود.
 • هزینه ی خدمات اضافی انجام شده برای فرش
 • هزینه ی حمل و نقل< البته در برخی از قالیشویی ها این مورد رایگان می باشد اما اغلب قالیشویی ها آن را محاسبه می کنند.
 • کارشناس و متخصص فرش برای نظارت بر روی فرش ها و انتخاب نوع شوینده و نحوه ی شستشو
 • جنس فرش< فرش های ماشینی، دستباف، ابریشمی و… هر کدام قیمت های متفاوتی دارد.>
ویژگی های قالیشویی پاسداران
ویژگی های قالیشویی پاسداران

برای دریافت خدمات قالیشویی در سعادت آباد با کارخانه قالیشویی آریا غرب در تماس باشید. کارخانه قالیشویی آریا غرب ارائه دهنده انواع خدمات قالیشویی در سعادت آباد می باشد. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی در گیشا با کارخانه قالیشویی آریا غرب در ارتباط باشید. کارخانه قالیشویی آریا غرب ارائه دهنده انواع خدمات قالیشویی و رفوگری در منطقه گیشا می باشد.

قالیشویی پاسداران

در این قالیشویی تمامی خدمات فرش از جمله رفوگری، ریشه زنی، ترمیم، رفع سوختکی و پارگی، شیرازه دوزی، تثبیت رنگ و بسیاری از خدمات دیگر انجام می شود همچنین در این قالیشویی ها هر گونه فرش، تابلوفرش، موکت، مبلمان و… شسته می شود. لازم به ذکر است که تمامی قیمت ها بر اساس اتحادیه می باشد و برای هزینه ی فرش ها هم نازل ترین قیمت ها در نظر گرفته شده است. در این مقاله از سایت قالیشویی آریا غرب به بررسی ویژگی های یک قالیشویی خوب و مطالبی مربوط به فرش پرداختیم امیدواریم مورد استفاده ی شما قرار گرفته باشد.

بهترین قالیشویی پاسداران کدام قالیشویی می باشد؟

کارخانه قالیشویی آریا غرب بهترین قالیشویی پاسداران می باشد. برای دریافت خدمات قالیشویی در پاسداران با ما در تماس باشید.

هزینه خدمات قالیشویی پاسداران چقدر می باشد؟

برای اطلاع از هزینه خدمات قالیشویی پاسداران با کارخانه قالیشویی آریا غرب تماس بگیرید.

5/5 - (2 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
پیمایش به بالا