قالیشویی در زعفرانیه

منتشرشده توسط bordbar در تاریخ

قالیشویی در زعفرانیه

قالیشویی زعفرانیه

امروزه بر خلاف گذشته شستشوی سنتی فرش‌ها به نحوی منسوخ شده است و دیگر کم تر کسی به فکر شستن فرش در منزل  به روش سنتی است. شستشوی فرش‌ها توسط مراکز قالیشویی از محبوبیت بالایی برخوردار است؛ چرا که مزیت‌ های این نوع شستشو نسبت به نوع سنتی بسیار بیشتر است. در ادامه به بررسی مزایای شستشو فرش، روش‌ها و دیگر مطالب مناسب در مورد انتخاب قالیشویی مناسب می پردازیم پس با ما همراه باشید.

شستشو فرش در قالیشویی زعفرانیه

همان طور که می دانید برای شستن فرش ها به مکان و فضای کافی برای پهن کردن و شستشو فرش ها نیاز دارید اما این فضا برای افرادی از که ساکن آپارتمان هستند و فضای کافی برای این کار را ندارند یک موضوع دردسر ساز است که نمی توانند فرش ها را شستشو دهند.

علاوه بر دسترسی به فضای کافی برای شستشو فرش ها، زمان و وقت کافی برای این کار یکی از معضل های اساسی است که این موضوع نیز برای افرادی که شاغل هستند و یا دارای فرزند کوچک هستند، بسیار مهم است چرا که این افراد دائما با کمبود وقت مواجه هستند.

یکی دیگر از مشکلاتی که در هنگام شستشو فرش ها به روش سنتی با آن مواجه هستید، شستشو غیر اصولی فرش ها و امکان آسیب رسیدن به آن ها است؛ چرا که برخی از فرش ها مانند فرش های دستبافت نوع شستشو متفاوتی با فرش های ماشینی دارند و در صورت اطلاع نداشتن از نوع شستشوی آن‌ ها در منزل امکان آسیب به فرش ها افزایش می یابد.

لکه گرفتن فرش ها امری کاملا طبیعی است اما این لکه ها، نوع ها و عمق های متفاوتی دارند که در روش شستشو سنتی نمی توان تمامی این لکه ها را از بین برد؛ چرا که مراکز قالیشویی با استفاده از ابزارها و بهره گیری از تجربه های افراد متخصص، این کار را انجام می دهند.

پس از اطلاع از دردسرهای شستشو فرش در منزل، بهتر است شما نیز برای شستشو فرش ها از روش سنتی دیگر استفاده نکنید و مراکز قالیشویی را برای شستن فرش ها انتخاب کنید.

روش های شستشو فرش در قالیشویی زعفرانیه

شاید تصور کنید در مراکز قالیشویی تنها شستشو فرش ها به یک روش انجام می شود، اما این یک تصور کاملا اشتباه است که در ادامه به بررسی روش های شستشو فرش می پردازیم.

روش عادی شستشو فرش: در این روش شستشو فرش ها تنها یک بار و با استفاده از مواد شوینده با کیفیت متوسط استفاده می کنند که این نوع شستشو فرش ها، مناسب فرش های رنگ تیره و یا فرش هایی است که لکه های کمی روی آن ها است، می باشد.

قالیشویی در زعفرانیه
ویژگی های قالیشویی زعفرانیه

روش اعلاشویی فرش: روش دومی که برای شستشو فرش ها به کار می رود، شستشو فرش ها به روش اعلاشویی است که در این روش تعداد دفعات شستشو به نسبت بالاتر از روش عادی می باشد. همچنین در این روش، لکه یابی به صورت تخصصی و نوع مواد شوینده از کیفیت بالاتری برخوردار است.

حال اگر این سوال برایتان ایجاد شد که کدام روش برای شستشو فرش ها مناسب تر است؟ بایید بگوییم انتخاب نوع شستشو فرش ها، بر اساس میزان هزینه مصرفی، نوع فرش، میزان لکه و… صورت می گیرد. در صورتی که فرش های شما رنگ روشنی دارند و لکه های ایجاد شده روی آن زیاد است بهتر است روش اعلاشویی فرش را انتخاب کنید.

در روش اعلاشویی فرش به دلیل شستشو دوباره فرش ها، زمان بیشتری برای شستشو نیاز است. همچنین از مواد شوینده با کیفیت تر و مرغوب تری استفاده می شود که همین عوامل سبب افزایش قیمت شستشو فرش به روش اعلاشویی نسبت به شستشو عادی می گردد. در ادامه مطلب قصد داریم ویژگی های مرکز مناسب جهت سپردن فرش ها برای شستشو را بازگو کنیم.

مهم ترین ویژگی های قالیشویی زعفرانیه

مسلما مراکز قالیشویی بسیاری وجود دارند که شما می توانید جهت شستشو فرش ها به آن ها مراجعه کنید. در بین مراکز قالیشویی تنها بخشی از آن ها قابل اعتماد و معتبر هستند که این مراکز دارای ویژگی هایی می باشند که شامل موارد زیر است.

شستشوی اصولی فرش ها

یکی از مهم ترین ویژگی های مراکز قالیشویی معتبر، شستشوی اصولی و جداسازی فرش ها با توجه به نوع آن ها است. فرش ها باید بر اساس جنس، نوع (دستبافت یا ماشینی بودن (و روش شستشو تفکیک شوند؛ سپس طبق روش های اصولی شسته شوند.

استفاده از مواد شوینده با کیفیت

مسلما کیفیت مواد شوینده نقش اصلی در دوام و ماندگاری فرش و همچنین سلامت تار و پودهای فرش دارد؛ بنابراین استفاده از مواد شوینده مرغوب جز ویژگی های مراکز قالیشویی معتبر است.

تحویل به موقع فرش ها

خوش قولی و تحویل به موقع فرش ها را می توان مهم ترین عامل برای انتخاب یک مرکز قالیشویی دانست که در صورت داشتن این ویژگی می توانید با خیال راحت فرش ها را جهت شستشو به آن ها بسپارید.

قیمت مناسب

علاوه بر تمامی موارد گفته شده، قیمت مناسب و منصفانه یکی از دلایل جذب مشتری و همچنین ویژگی های مراکز قالیشویی معتبر است.

ارائه خدمات رفوگری فرش

مرکز قالیشویی انتخابی شما باید ارائه دهنده خدمات رفوگری مانند رفع آثار سوختگی، چرم دوزی، ریشه بافی و … باشد؛ چرا که برخی فرش ها دارای نقص ها و مشکلاتی هستند که مراکز قالیشویی باید بتوانند این خدمات را هم ارائه دهند.

معرفی قالیشویی در زعفرانیه

چنان چه شما قصد شستشو فرش های خود را دارید می توانید با مراجعه به سایت رسمی آریا غرب تمامی خدمات مربوط به شستن فرش ها را با خیال راحت به آن ها بسپارید. مزیت ثبت سفارش شستشو فرش ها توسط سایت ما، صرفه جویی در زمان و هزینه های الکی رفت و آمدی است.

ما در مرکز قالیشویی در زعفرانیه توانایی شستشو انواع فرش های ماشینی و دستبافت را دارا می باشیم. همچنین ما در این مرکز علاوه بر ارائه قیمت مناسب، کیفیت شستشو و پیشرفته شدن دستگاه های خود را دائما افزایش می دهیم.

قالیشویی در زعفرانیه
قیمت قالیشویی زعفرانیه

قیمت قالیشویی در زعفرانیه

به طور کلی شستشو فرش ها توسط مراکز قالیشویی مزیت های بیشتری دارد. در انتخاب مرکز قالیشویی ویژگی هایی ملاک است که باید در هنگام انتخاب آن، معیارها را مد نظر خود قرار دهید. همچنین بهتر است جهت شستشو فرش ها تنها روی قیمت زوم نکنید؛ بلکه شستشوی اصولی و کیفیت شستشو از اهمیت بالاتری برخوردار است.

امتیاز دهید
دسته‌ها: مقالات

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *