قالیشویی در آیت الله کاشانی

منتشرشده توسط قالیشویی آریا غرب در تاریخ

قالیشویی در آیت الله کاشانی

قالیشویی در کاشانی یکی از خدمات برتر و ویژه قالیشویی آریا غرب است. این قالیشویی با بهره گیری از تکنیک های جدید و روز قالیشویی فرش های شما را به خوبی تمیز کرده و لکه زدایی می کند. این روند شستشو هیچ آسیبی به رنگ و تار و پود فرش های شما وارد نمی کند و کیفیت بسیار بالایی دارد. با ما همراه باشید تا سایر خدمات این قالیشویی را برای شما عنوان کنیم.

مدت زمان تخمینی مطالعه: 7 دقیقه

شستشوی فرش دستبافت در کاشانی


متخصصین آریا غرب با در نظر گرفتن میزان حساسیت تار و پود فرش های دستبافت، بهترین روش قالیشویی را برای این کار استفاده می کنند. فرش های دستبافت در این قالیشویی به صورت دستی شسته می شوند تا هیچ آسیبی به سلامت و کیفیت فرش ها وارد نگردد. همچنین شوینده به کار رفته برای شستشوی فرش های دستبافت در این قالیشویی دستبافت بوده و مخصوص فرش های ظریف دستبافت تهیه شده است.

شستشوی سریع فرش

با توجه به این که فرش ها یکی از متریال برای پوشاندن کف خانه هستند و تاثیر بسزایی بر روی زیبایی و بهداشت خانه دارند، نبود آن ها در خانه می تواند مشکل ساز شود. به همین دلیل سرعت در شستشوی فرش و قالی ها اهمیت بسیاری دارد. قالیشویی در کاشانی بر روی شستشوی هر چه بهتر و سریع تر فرش ها تاکید دارد. با توجه به این که قالیشویی آریا غرب به بهترین و مدرن ترین دستگاه ها مجهز شده است، فرش های شما در مدت زمان کوتاهی لکه زدایی شده و آلودگی ها از روی آن برداشته می شود. همچنین این قالیشویی دارای سالن هایی همراه با فن های حرارتی هستند که به صورت کاملا استاندارد فرش های شما را بدون هیچ آسیبی خشک می کنند.

پاک کردن لکه از روی فرش در آیت الله کاشانی

یکی از مشکلاتی که بسیاری از افراد با آن دست و پنجه نرم می کنند، پاک کردن لکه هایی همچون لک قهوه، چای، لاک و چسب است. این لکه ها سماجت بالایی دارند و به راحتی از روی فرش پاک نمی شوند. ولی قالیشویی آریا غرب با بهره گیری از علم و دانش خود بهترین روش را برای لکه زدایی و قالیشویی فرش شما در نظر دارد و از این رو می تواند حتی سخت ترین لکه ها را نیز از روی فرش شما پاک کند.

هزینه قالیشویی در آیت الله کاشانی

به طور کلی هزینه قالیشویی فاکتورهای متعددی را در بر می گیرد. هزینه فرش ها به صورت متری و بر حسب نوع فرش ( ماشینی، دستبافت و ابریشمی ) محاسبه می گردد. این نرخ در اتحادیه قالیشویان به تصویب رسیده و به تمامی اصناف اعلام می گردد. ولی نمی توان به صورت قطع از این مصوبه پیروی کرد. زیرا برخی از فرش ها حساسیت بالایی دارند و نمی توان آن را در یک جلسه شست زیرا تغییر رنگ آن ها زیبایی فرش را می گیرد. بنابراین هر فرشی نرخ خاصی برای قالیشویی دارد. برای اطلاع از هزینه ها با قالیشویی آریا غرب تماس بگیرید.

انواع روش های قالیشویی در کاشانی

هنگامی که شما فرش ها را برای شستشو به ما می سپارید، ابتدا جنس و نوع فرش شما مورد بررسی قرار می گیرد و سپس بهترین روش برای شستن شما انتخاب می گردد تا کمترین آسیب را در بر داشته باشد. قالیشویی به طور کلی به سه روش دستی، اتوماتیک و نیمه اتوماتیک صورت می گیرد. روش اتوماتیک با استفاده از دستگاه های پیشرفته انجام می پذیرد و سرعت و کیفیت بسیار بالایی دارد. ولی نمی توان هر فرشی را با این روش شست. به عنوان مثال قالیشویی آریا غرب برای شستن فرش های دستبافت از روش دستی استفاده می کند تا فرش های شما بدون آسیب شسته شود.

قالیشویی در محدوده کاشانی - قالیشویی شعبه کاشانی - شستشوی فرش در کاشانی

شستشوی فرش چقدر زمان می برد؟

قالیشویی در کاشانی فرش های شما را به سرعت و در مدت زمان کوتاهی می شویند. به طور میانگین مشتریان می توانند نهایت تا دو روز کاری فرش های خود را تحویل بگیرند. البته در برخی از ماه های سال همچون بهمن و اسفند ممکن است کمی زمان بیشتری نیاز داشته باشد.

چرا ریشه های فرش زرد می شود؟

شاید شما نیز تجربه زرد شدن ریشه های فرش پس از شستشو را داشته باشید. زردی ریشه های فرش هزینه قالیشویی شما را هدر می دهد زیرا ریشه ها تاثیر بسیاری بر روی زیبایی و تمیزی فرش دارند. استفاده از مواد شوینده بی کیفیت و همچنین عدم آب کشی صحیح دو فاکتور اصلی زردی ریشه های فرش است. برای این که جلوی این آسیب را بگیرید باید فرش و قالی های خود را به مراکز معتبر بسپارید. قالیشویی آریا غرب از شوینده های دست ساز برای شستن فرش ها استفاده می کند و فرایند آبکشی با استفاده از دستگاه های مدرن انجام می پذیرد. به همین دلیل ریشه های فرش کاملا سفید هستند.

چرا قالیشویی آریا غرب؟

فرایند شستشوی فرش ها کار ساده و آسانی نیست و نیاز به تجربه و تخصص دارد. استفاده از شوینده نامرغوب و روش های اصولی عمر فرش شما را کاهش داده و زیبایی را از آن می گیرد. به همین دلیل هر گونه بی احتیاطی در شستشوی فرش ها می تواند صدمات جبران ناپذیری را به فرش های شما وارد کند. بنابراین بهترین راه سپردن فرش ها به افراد کاربلد و ماهر است.
قالیشویی آریا غرب با بهره گیری از بهترین و متخصص ترین پرسنل در طی سال ها فعالیت خود توانسته رضایت مشتریان را جلب کند. در این قالیشویی فرش ها در محیطی کاملا بهداشتی و به دور از آلودگی های شهر خشک می شوند و از این رو هیچ آلودگی ای بر روی فرش ها باقی نخواهد ماند. همچنین قالیشویی آریا غرب از نرم کننده برای فرش های شما استفاده می کند تا در انتها فرش تار و پود فرش های شما نرم و لطیف باشد.
از دیگر ویژگی های قالیشویی آریا غرب پرسنلی بسیار حرفه ای و خوش برخورد هستند که فرش های شما را در زمان تعیین شده تحویل گرفته و به سرعت به شما تحویل می دهند. رفتار صمیمی و متحرمانه این افراد باعث جلب رضایت مشتریان شده است. شما نیز می توانید با اطمینان کامل فرش و قالی های خود را به قالیشویی آریا غرب بسپارید.

قالیشویی آریاغرب در شعبه کاشانی چه خدماتی ارائه می دهد؟

مجموعه قالیشویی آریا غرب در تمام شعب خود از جمله شعبه محدوده کاشانی تمام خدمات شستشوی فرش دستبافت٬ فرش ماشینی٬ موکت و مبل را ارائه می دهد.

شماره تماس قالیشویی در محدوده کاشانی؟

برای مشاهده شماره های تماس شعب محدوده کاشانی لطفا به منوی سایت مراجعه فرمایید.

دسته‌ها: خدمات

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *