قالیشویی در شهرآرا

منتشرشده توسط bordbar در تاریخ

قالیشویی در شهرآرا

قالیشویی شهرآرا

آیا فرش های شما کثیف شده و لکه دارد؟ آیا به دنبال مرکز مناسبی برای شستشو فرش های خود هستید؟ آیا نمی دانید چگونه یک مرکز قالیشویی معتبر را پیدا کنید؟ پاسخ این سوالات و دیگر سوالات احتمالی شما را در ادامه این مقاله برای شما بازگو می کنیم.

شستن فرش ها تقریبا امری ضروری و انکار نشدنی است که در برخی از فصل ها و ایام سال مانند فصل های پاییز و ایام عید از اهمیت بیشتری برخوردار است‌. خوشبختانه بر خلاف گذشته که شستشو فرش ها تنها توسط نیروهای انسانی و در منزل انجام می گرفت امروزه در مراکز قالیشویی و توسط دستگاه های پیشرفته انجام می شود. در ادامه به بررسی مزایای شستشوی فرش توسط مراکز قالیشویی، ویژگی های مرکز قالیشویی معتبر و ..‌. می پردازیم.

مزایای شستشوی فرش در قالیشویی در شهرآرا

همان طور که می‌ دانید شستشوی فرش توسط مراکز قالیشویی همواره مزایایی را در پیش دارد  که از این مزایا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

نداشتن محدودیت فصلی برای شستن فرش

حتماً شما هم می دانید که شستن فرش ها در برخی از فصل های سال مانند فصل زمستان که بارندگی در آن ها بیشتر است امکان پذیر نیست چرا که تنها شستن فرش ها کافی نیست؛ بلکه خشک شدن آنها نیز بسیار مهم و با اهمیت است.

خشک شدن فصل ها در فصل های سرد سال مانند زمستان همواره با دردسرهایی همراه است که در برخی مواقع در اثر خشک شدن غیر اصولی فرش ها، امکان ایجاد بوی بد فرش وجود دارد.

در مراکز قالیشویی از لحاظ فصلی هیچ گونه محدودیتی برای شستشو انواع فرش ها وجود ندارد؛ چرا که شستشوی فرش ها توسط مراکز قالیشویی در  محیط‌ های سر پوشیده انجام می‌شود. همچنین برای خشک کردن فرش ها دستگاه های مخصوصی وجود دارد که فرش ها را تا حدودی خشک می کنند؛ سپس آنها را در محیط هایی که فضای آن ها بسته و سر پوشیده است فرش ها را آویزان و خشک می کنند که سبب ایجاد بوی بد فرش نمی شود.

شستشوی اصولی فرش ها

یکی دیگر از مزیت های شستشوی فرش توسط مراکز قالیشویی شستشوی اصولی فرش های ماشینی و دستباف است. فرش های ماشینی به علت تار و پود حساسی که دارند، نیازمند دقت و وسواس بیشتری هنگام شستشو هستند که در مراکز قالیشویی شستشو اصولی انجام می شود.

علت شستن فرش های دستبافت به روش استاندارد و اصولی، بهره بردن از تجربه افراد متخصص در این کار است؛ چرا که این افراد جنس و روش شستشو مناسب برای انواع فرش را می دانند و با توجه به این معیارها، روش های شستشو متفاوتی را ارائه می دهند.

جلوگیری از اتلاف زمان

در صورت شستشوی فرش در منزل به زمان زیادی برای پهن کردن، شستن، آبکش کردن و خشک کردن آن نیاز دارید که این هدر رفتن زمان برای افراد بسیاری مانند خانم های شاغل و یا خانم هایی که صاحب فرزند کوچک هستند، بسیار مشکل ساز است؛ چرا که این افراد دائما از کمبود زمان گله دارند.

مزیت سپردن فرش ها به مراکز قالیشویی جلوگیری از هدر رفتن و اتلاف وقت برای شستن فرش ها است. تنها کاری که شما لازم است انجام دهید لول کردن فرش ها و تحویل به مراکز قالیشویی است؛ تا پس از گذشت کمترین زمان ممکن، فرش های شسته شده و تمیز شده خودتان را تحویل بگیرید.

تمامی موارد گفته شده جز مزایای شستشو فرش توسط مراکز قالیشویی است که با سپردن فرش ها به مراکز قالیشویی دیگر با مشکلات شستشوی فرش در منزل مواجه نمی شوید، اما یک مرکز قالیشویی معتبر باید چه ویژگی هایی داشته باشد که مورد اعتماد مردم قرار بگیرد؟ در ادامه به بررسی ویژگی های مراکز قالیشویی قابل اعتماد می پردازیم.

قالیشویی در شهرآرا
ویژگی های قالیشویی شهرآرا

ویژگی های قالیشویی شهرآرا

در بین مراکز قالیشویی بی شماری که در سطح شهر وجود دارد، تنها برخی از آن ها برای سپردن فرش ها قابل اعتماد هستند؛ چرا که این مراکز دارای ویژگی های متمایز کننده ای با سایر مراکز می باشد که این ویژگی ها را در ادامه بیان می کنیم.

خوش قولی

یکی از بهترین ویژگی های مراکز قالیشویی، خوش قولی پرسنل و کارکنان آن ها است که باید پرسنل مرکز قالیشویی زمان بردن و تحویل فرش ها کاملا دقیق باشد.

استفاده از دستگاه های مدرن

از دیگر ویژگی های مراکز قالیشویی معتبر داشتن دستگاه های پیشرفته و به روز است. استفاده از دستگاه های مدرن، علاوه بر این که سرعت شستشو فرش ها را افزایش می دهد، باعث حفظ سلامت و آسیب نرسیدن به بافت و تاروپود فرش می شود.

قیمت مناسب و مقرون به صرفه

یکی از بهترین ویژگی های مرکز قالیشویی معتبر، قیمت مناسب و به صرفه است که باید این مراکز قیمت های مقرون به صرفه ای را ارائه دهند. بحث قیمت گذاری برای شستشو فرش ها، به عوامل متعددی بستگی دارد که در ادامه به بررسی معیارهای تاثیرگذار بر قیمت شستشو فرش می پردازیم.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت فرش

مسلما قیمت شستشو فرش در تمامی مراکز قالیشویی یکسان نیست؛ بلکه تحت تاثیر عوامل متعددی قرار دارد. در ادامه به بررسی عوامل تاثیر گذار بر قیمت شستشو فرش می پردازیم.

  • نوع فرش

یکی از اصلی ترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت شستشو فرش، نوع فرش از لحاظ ماشینی یا دستبافت بودن آن است که مسلما شستشو فرش های دستبافت به علت حساسیت و دقت زیادی که برای شستشو آن وجود دارد، از قیمت بالاتری برخوردار است.

  • مواد شوینده

نوع مواد شوینده تاثیر به سزایی در تغییر قیمت شستشو فرش دارد. هر چقدر کیفیت مواد شوینده بالاتر باشد، مسلما لکه برداری سریع تری هم دارد که باعث افزایش قیمت شستشو فرش می شود.

  • متراژ

از عامل های اصلی در قیمت گذاری شستشو فرش می توان به متراژ اشاره کرد که یکی از مهم ترین عوامل می باشد. بدیهی است هر چقدر تعداد فرش ها و متراژ فرش ها بیشتر باشد؛ قیمت به همان نسبت افزایش می یابد. در ادامه به معرفی مرکز مناسب برای شستشو فرش می پردازیم.

قالیشویی در شهرآرا
شستشوی فرش در قالیشویی شهرآرا

شستشوی فرش در قالیشویی شهرآرا

اگر شما هم قصد شستشوی فرش های منزل خود را دارید، می توانید به سایت آریا غرب مراجعه کنید. مزیت ثبت سفارشات جهت شستشو فرش های دستبافت و ماشینی به مرکز ما، شستشوی اصولی فرش ها، تضمین کیفیت، قیمت مناسب و صرفه جویی در زمان و هزینه های شما است.

شما عزیزان می توانید از طریق همین سایت که قالیشویی در شهرآرا را هم پوشش می دهد، به صورت غیر حضوری ثبت سفارش کنید.

امتیاز دهید
دسته‌ها: مقالات

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *