قالیشویی در گیشا

قالیشویی در گیشا

معرفی قالیشویی گیشا

شاید شما به خاطر داشته باشید که در زمان های قدیم چگونه فرش ها را می شستیم . نزدیک عید که می شد فرش های خانه اولین وسیله ای بود که تمیزی و پاکیزگی آن برای همه ی ما زنان، مهم  و پراهمیت واقع می شد به خاطر همین فرش ها را لول می کردیم و با تی ها و شوینده های مختلف بر روی بام می رفتیم تا به شستشوی فرش ها بپردازیم بچه هایمان هم به بهانه ی کمک کردن به آب بازی مشغول می شدند.

بعد از آنکه کاملا فرش ها را تمیز می شستیم جلوی خورشید پهن می کردیم هم فرش پس از مدت کوتاهی خشک می شد هم کوچه با فرش های رنگی ما زیبایی خاصی پیدا می کرد اما الان دیگر کمتر کسی پیدا می شود که همانند قدیم به شستن فرش هایش بپردازد تمام آن اتفاق ها به گرفتن رسیدی از مسئول حمل قالی ختم شده است و دیگر به جای بام های فرش پوشیده ، ماشین های پر از فرش لول شده دیده می شود.

درست است که با آمدن قالیشویی ها کار ما زنان بسیار راحت شده است اما نگرانی که برای فرش هایمان داریم از بدی های  این روش است. همه ی ما هنگام رسیدن زمان قالیشویی دلهره ی پاره شدن و یا شکستگی آن را داریم. ما در این مقاله از سایت آریا غرب به بررسی ویژگی های یک قالیشویی خوب می پردازیم تا شما عزیزان به راحتی بتوانید قالیشویی خوب و مورد اعتماد خود را پیدا کنید با ما همراه باشید .

شستشوی فرش در قالیشویی گیشا

سعی کنید در صورت ریخته شدن چیزی بر روی فرش هایتان سریع آن را پاک کنید این کار را با یک پارچه ی خیس انجام دهید و هرگز از نوشابه ، سفید کننده ها ،  آب گاز دار و … استفاده نکنید چرا که این مواد به فرشتان آسیب های جدی وارد می کنند . هراز گاهی هم با استفاده از جاروبرقی های مکش پایین به گرد گیری فرش بپردازید در این زمان هم از مکش بالا و قوی بهره نبرید تا به گره های فرش آسیبی وارد نشود. برخی از افراد با چوب یا هر وسیله ی دیگر به پشت فرش می زنند تا گرد و غبار آن برداشته شود این کار باعث شکستگی فرش می شود و اصلا توصیه نمی شود.

در هر صورت زیاد فرش هایتان را نشوید تا هم زیبایی آن ها حفظ شود و هم طول عمر فرشتان افزایش یابد اما اگر فرش به اندازه ای کثیف و لکه دار بود که راهی جز شستن آن نداشتید توصیه ی ما همان روش قدیمی است در صورتی به هر دلیلی قادر به شستن فرش هایتان نبودید ، قالی هایتان را به یک قالیشویی در گیشا مورد تایید اتحادیه صنف قالیشویی بسپارید. کافی است تا از طریق اینترنت سایت اتحادیه را باز کنید و از میان لیستی که برایتان به نمایش می گذارد قالیشویی را که امتیاز بالایی دارد را انتخاب کنید . سعی کنید قالیشویی را انتخاب کنید که به دستگاه های سالم و پیشرفته ، مجهز باشد.

ویژگی های قالیشویی در گیشا

قبل از اینکه به بررسی یک قالیشویی خوب در گیشا بپردازیم لازم است که بدانید بهترین زمان برای شستشوی فرش ها از اواسط فروردین تا آخر تابستان است چرا که دراین زمان فرآیند خشک شدن فرش ها کاملا طبیعی انجام می شود همچنین در صورتی که فرش ها مقابل خورشید قرار بگیرند به نحوی ضد عفونی می شوند. کارخانه قالیشویی آریا غرب بهترین قالیشویی غرب تهران خدمات قالیشویی را با ضمانت نامه و ارسال سریع ارائه می دهد در صورت نیاز به خدمات قالیشویی در غرب تهران با ما در تماس باشید.

ویژگی های قالیشویی در گیشا
ویژگی های قالیشویی در گیشا

بسیاری از افراد فرش هایشان را در مااه های آخر سال به قالیشویی می دهند همین عمر سبب می شود که توصیه ی ما به شما این باشد که در این ماه ها ازشستن فرش هایتان توسط قالیشویی  خودداری کنید چرا که در آخرای سال به دلیل انبوه فرش هایی که به قالیشویی ها سپرده می شود ممکن است شستشوی فرش ها درست انجام نشود. حداقل خدمات یک قالیشویی گیشا حمل و نقل است امروزه به دلیل مشغله های زیاد کاری، آن چنان وقتی نداریم که خودمان فرش هایمان را به قالیشویی برده و پس از شستشو بازگردانیم.

از ویژگی های یک قالیشویی خوب داشتن خدمات حمل و نقل با افراد با تجربه و ماشین های مناسب است. همچنین در یک قالیشویی خوب و مورد اعتماد شستشوی فرش ها حداکثر 48 ساعت طول می کشد و نباید بیشتر این زمان ببرد. افرادی که در یک قالیشویی معتبر و سرشناس هستند باید بدانند هر فرشی با توجه به جنس آن شسته می شود و نباید همه را با یک روش و یک نوع شوینده شستشو دهند. به عنوان مثال فرش های دستباف از جنس حساسی برخوردار هستند همچنین تاروپود این فرش ها رنگ پس می دهند بنابراین باید بسیار با دقت و حساس شسته شوند و شوینده ای که برای این گونه فرش ها به کار می برده می شود باید از کیفیت خوبی برخوردار باشد.

در یک قالشویی خوب افراد کارشناس حضور دارند این افراد با توجه به جنس و کیفیت فرش ها نوع شوینده و روشی که باید فرش شسته شود را انتخاب می کنند تا کوچکترین آسیبی به فرش وارد نشود . برخی از افراد نگران شرعی نبودن آب هستند اما باید بدانید آب مورد نیاز یک قالیشویی خوب و معتبر در گیشا از چاه تعمین می شود که این آب علاوه اینکه کاملا حلال است بسیار پاکیزه است پس دیگر نگرانی جایی ندارد .

قالیشویی در گیشا

قالیشویی در گیشا هر گونه فرش ، موکت ، مبلمان ، تابلو فرش ها و … را با نازل ترین قیمت ها شستشو می دهند همچنین در قالیشویی در گیشا هر گونه خدمات از جمله رفوع ، چرم دوزی ، کاور ، ریشه زنی و … انجام می شود. دستگاه های این قالیشویی تماما سالم و پیشرفته هستند پس هیچ گونه آسیبی به فرش های شما عزیزان وارد نمی شود. لازم به ذکر است که این قالیشویی ها بیش از 30 سال سابقه دارند و در طول این زمان با کسب مهارت و تجربه های فراوان هم اکنون از بهترین قالیشویی های ایران محسوب می شوند.

قالیشویی گیشا ، فرش یکی از موثرترین عناصر در فضای خانه است. از آنجایی که ظاهر خانه ها را فرش تعیین می کند، باید در نگهداری آن کوشا باشید. امروزه دیگر فرش ها مانند گذشته در خانه شسته نمی شوند. در عوض، آنها را به یک شرکت قالیشویی بسپارید تا عمر فرش شما افزایش یابد. قالیشویی گیشا یکی از بهترین قالیشویی های کشور است که از بهترین و به روزترین روش ها برای شستشوی فرش شما استفاده می کند. در این مقاله سعی داریم مراحل شستشوی فرش در قالیشویی را برای شما شرح دهیم تا بدانید فرش شما پس از حمل با چه فرآیندهایی شسته می شود. شستشوی مبل در تهران در کارخانه قالیشویی آریا غرب قابل انجام می باشد برای دریافت خدمات مبلشویی با کیفیت بالا با ما تماس بگیرید.

نحوه شسستن فرش در قالیشویی گیشا
نحوه شسستن فرش در قالیشویی گیشا

نحوه شستشوی فرش در قالیشویی گیشا

استفاده از فرش و قالی از دیرباز در خانه های ایرانی جایگاه ویژه ای داشته است. فرش به خصوص اگر دستبافت باشد از ارزش فرهنگی و اقتصادی بالایی برخوردار است و به همین دلیل شستشوی آن باید اصولی باشد. امروزه صنعت قالیشویی پیشرفت خوبی داشته است و استفاده از تجهیزات و ابزار پیشرفته نه تنها می تواند فرش را تمیز کند بلکه استحکام، رنگ و بافت آن را نیز حفظ کند. فرآیند شستشوی فرش و موکت چند مرحله اساسی دارد که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم. در قالیشویی فرش و موکت باید طبق مراحلی انجام گیرد، که در صورت انجام صحیح و اصولی باعث نظافت فرش به بهترین شکل ممکن می‌شود.

نکات قابل توجه در شستشوی فرش در قالیشویی گیشا

اولین گام در فرآیند شستشوی فرش و موکت، زدودن گرد و غبار و به عبارتی گردگیری آنهاست. فرش ها صرف نظر از دستباف یا ماشینی بودن، به مرور زمان گرد و غبار زیادی را به خود جذب می کنند که باید قبل از شست و شو آن را از بین ببرید. در قالیشویی گیشا از غبارگیرهای مخصوص این کار استفاده می شود. بعد از این مرحله نوبت به شستشوی فرش با مواد شوینده می رسد. استفاده از مواد شوینده مناسب برای فرش و موکت نکته ای است که در این مرحله باید مورد توجه قرار گیرد.

این کار در قالیشویی گیشا با استفاده از دستگاه های مخصوص انجام می شود تا آسیب به بافت فرش و موکت به حداقل برسد. آبکشی و آبگیری فرش و موکت مرحله ای است که پس از شستشو با مواد شوینده باید انجام شود. شستشو با فشار آب در چند مرحله انجام می شود و سپس نوبت به آبگیری می رسد. آبگیری فرش با استفاده از دستگاه های استوانه ای مخصوص در قالیشویی انجام می شود. پس از شستشو و آبگیری، نوبت به خشک کردن فرش می رسد. اگر این قسمت از کار به خوبی انجام نشود ممکن است باعث ایجاد بوی نامطبوع و حتی پوسیدگی در بافت فرش و موکت شود.

بهترین روش برای خشک کردن فرش استفاده از نور طبیعی خورشید است. اما در قالیشویی از گلخانه برای این کار استفاده می شود که علاوه بر خشک شدن کامل فرش تاثیر منفی بر کیفیت آن ندارد. قالیشویی گیشا این فرآیندها را به طور مرتب انجام می دهد و می تواند فرش ها را به بهترین شکل شستشو دهد. کارخانه قالیشویی آریا غرب قالیشویی خوب در فرمانیه برای خدمات شستشوی فرش ها می باشد این قالیشویی با قیمت مناسب آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد.

چرا شستشوی فرش در قالیشویی گیشا مقرون به صرفه است؟

زیرا علاوه بر کاهش هزینه ها و صرفه جویی در زمان، کمک بزرگی در حفظ منابع محدود آب شیرین میکنید. و دیگر نیازی به پرداخت هزینه آب و مواد شوینده ندارید. و در نهایت جایی برای خشک شدن ندارید و در نهایت پس از خشک شدن و خستگی کلی آنچه می خواستید انجام نشد و فرش خوب تمیز نشد و ریشه فرش و وسط فرش خوب پاک نشده است. البته اعتماد به تمام قالیشویی ها قطعا اشتباه است. اما نکته مهمتر این است که امروزه به دلیل محدودیت های زندگی شهری و آپارتمان نشینی، زمان و فضای کافی برای شستشوی فرش در منزل برای اکثر افراد وجود ندارد.

بنابراین، آنها فقط به عنوان آخرین راه حل به این کار متوسل می شوند. یعنی شستن قالی بوسیله شرکت قالیشویی گیشا. مخصوصا اینکه یکی از سنت های ما ایرانی ها خانه تکانی شب عید است. یکی از مهم ترین مواردی که مراقبت از فرش های دستبافت را حساس تر می کند، استفاده از ابریشم در بسیاری از این فرش هاست. قالیچه های گل ابریشم، ابریشم بافته ها و تمام فرش های ابریشمی نیز نیاز به مراقبت بیشتری دارند. زیرا وجود نخ ابریشم با ارزش نیز این فرش ها را در برابر آسیب حساس تر می کند.

تصمیم به شستشوی فرش دستباف به ویژه فرش ابریشم باید با دقت و ظرافت بیشتری در دستور کار قرار گیرد. همچنین از مواد شوینده ای استفاده کنید که به بافت این فرش های ارزشمند آسیبی وارد نشود. همچنین، دمای آب مصرفی در شستشوی این فرش ها باید بر اساس اصول تعیین شود. این کار از بافت و رنگ فرش محافظت می کند.

نحوه شستشوی فرش ماشینی در قالیشویی گیشا

فرش پس از گردگیری با آب زیادی خیس شده و وارد ماشین لباسشویی اتوماتیک می شود. این دستگاه طبق برنامه فرش را شستشو و آبکشی می کند. فرش ماشینی به دلیل داشتن مواد مصنوعی و پلاستیکی زود کثیف و خراب میشود. اکثر فرش های دستباف گرد و غبار را جذب می کنند و نیاز به تمیز کردن تخصصی دارند. شستن فرش ها بسته به جنس مورد استفاده دارای انواعی مانند پشم، کرکی، ابریشم و اکریلیک می باشند. کارخانه قالیشویی آریا غرب بهترین قالیشویی در الهیه شستشوی فرش ماشینی را به بهترین نحو و با قیمت مناسب انجام می دهد جهت دریافت خدمات قالیشویی در این منطقه با ما تماس بگیرید.

خدمات قالیشویی در گیشا
خدمات قالیشویی در گیشا

خدمات قالیشویی در گیشا

یکی از ساده‌ترین راه‌هایی که می‌توانید فرش‌ها را تمیز کنید و سخت‌ترین لکه‌ها را از روی آن پاک کنید. شستن فرش از طریق یکی از شرکت‌های قالیشویی است که آن را در همان مکان می‌شوید.این شرکت با انجام کار شستشوی فرش در محل یا در شرکت و زدودن لکه از روی آن این خدمات را ارائه می دهد. قالیشویی گیشا دارای تجهیزات و لوازمی است که برای استخراج انواع کثیفی، گرد و غبار و لکه از فرش استفاده می شود. این شرکت همچنین با استفاده از دستگاه های وکیوم که فرش ها را خشک می کنند، خدمات خشک کن را ارائه می دهد.

اگر مایل به شستشوی فرش در منزل یا در شرکت هستید، می توانید از طریق با شماره زیر تماس بگیرید و کارکنان ما در سریع ترین زمان ممکن به منزل شما مراجعه کرده و فرش شما را حمل و آنرا شستشو میدهند.همچنین می توانید نمونه کارهای مختلف قالیشویی گیشا را در اینجا مشاهده کنید. در این مقاله به بررسی ویژگی های یک قالیشویی پرداختیم امیدواریم مورد استفاده شما قرار گرفته باشد. کارخانه قالیشویی آریا غرب بهترین قالیشویی در شهرک استقلال خدمات شستشوی فرش و رفوگری آن ها را با قیمت مناسب انجام می دهد در صورت نیاز به خدمات با ما در تماس باشید.

بهترین قالیشویی در گیشا برای شستشوی فرش ها با کیفیت بالا کدام قالیشویی است؟

قالیشویی آریا غرب بهترین قالیشوی در گیشا همواره در تلاش بوده تا رضایت همشهریان گرامی را جلب نماید. برای دریافت خدمات قالیشویی در گیشا با ما تماس بگیرید.

قالیشویی در گیشا چه خدماتی را به مشتری ارائه می دهد؟

شستشوی انواع فرش ماشینی و دستبافت، رفو قسمتهای پوسیده قالی و فرش پاره و بید زده، شستشوی انواع مبل، رنگرزی انواع فرش و قالی با کیفیت بالا از خدمات قالیشویی در گیشا می باشد.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
پیمایش به بالا