قالیشویی در شهرک یاس

قالیشویی در شهرک یاس

بهترین قالیشویی شهرک یاس

کارخانه قالیشویی در شهرک یاس مجهزترین و همچنین بزرگترین قالی شویی‌، با بهره بری از برترین دستگاه‌های روز دنیا و با کیفیت‌ترین مواد شوینده قالیشویی، بهترین و منحصربه فرد ترین خدمات رسانی را برای مشتریان خود فراهم نموده است. قالیشویی در شهرک یاس جزو قدیمی ترین و با سابقه‌ترین قالیشویی مجاز در تهران است.

قالیشویی در شهرک یاس با چندین سال سابقه درخشان در امور شستشوی انواع فرش‌های ماشینی و دستباف، بالاترین سطح رضایت و همینطور کیفیت را در سراسر تهران جلب کرده است. کارخانه قالیشویی در شهرک یاس با استفاده از متدهای شستشوی ویژه‌ی هر فرش و خبره ترین کارکنان، باکیفیت‌ترین خدمات را جهت خدمت رسانی به مردم عزیز فراهم نموده است.

قالیشویی از جمله مواردیست که همه در طول سال با آن سرو کار داریم. بنابراین انتخاب  قالیشویی مرغوب برای شستشوی دقیق و عالی بسیار حائز اهمیت است. کارخانه‌های بسیاری در این حوزه فعالیت دارند؛ اما داشتن تمام المان‌های کمی و همچنین کیفی در شستشوی فرش، قالیشویی شهرک یاس را از دیگر قالیشویی ها متمایز می کند. لازم به ذکر است که هنگام جمع آوری فرش، نوع خدمات و قیمت‌ها و سایر خدمات قالیشویی مثل رفو در رسید به طور شفاف قید میگردد. لباس پرسنل، فاکتورها و همینطور وسایل نقلیه نیز مزین به لوگوی کارخانه قالیشویی در شهرک یاس می باشد.

خدمات قالیشویی در شهرک یاس

 • بهره گیری از بهترین و باکیفیت‌ترین شوینده‌های درجه یک و نانوشویی ( برای نخستین بار در شستشوی فرش)
 • استفاده از دستگاه های روز دنیا و مجهز در شستشوی فرش
 • همکاری با پرسنلی مجرب و حرفه‌ای ترین رفوگر ها
 • شستشو و همچنین آبکشی همه‌ی فرش‌ها به روش اسلامی
 • تحویل ضمانتنامه‌ای کتبی برای همه‌ی خدمات
 • آماده خدمت رسانی در ۷ روز هفته، حتی در روزهای تعطیل رسمی
 • سرویس دهی در تمامی نقاط تهران
 • امکان و دسترسی ثبت سفارش آنلاین ۲۴ ساعته

مزایای قالیشویی در شهرک یاس

 • تحویل و سرویس دهی سریع و به موقع
 • انجام خدمات قالیشویی و شستشو به تمیزترین و بهترین وجه
 • با توجه به پیگیری و نظارت واحد کنترل کیفیت درصد آسیب بسیار پایین
 • خشک نمودن فرش در گرمخانه و همینطور عدم آسوده شدن فرش ها بعد از شستشو
 • عدم تاثیر گذاری شرایط آب وهوایی در زمان تحویل
خدمات قالیشویی در شهرک یاس
خدمات قالیشویی در شهرک یاس

معایب قالیشویی شهرک یاس

 • تاثیر شرایط آب و هوایی بر خشک شدن فرش‌ها و تغییر در زمان تحویل
 • عدم یکپارچگی شستشو به دلایل مرتبط به عوامل انسانی مانند: توان کاری، خستگی و… 
 • احتمال آسیب و همچنین پاره شدن فرش هنگام انجام خدمات قالی شویی، به دلیل کشیدن و یا جابه جا نمودن توسط نیروی انسانی
 • آلودگی فرش بعد از شستشو به دلیل آلودگی هوا و خشک شدن در محیط باز و حشرات بر فرش

استفاده از بهترین شوینده ها در قالیشویی شهرک یاس

قالیشویی در شهرک یاس از برترین شوینده ها همراه با با فرمولاسیون ویژه بهره میگیرد. همه‌ی فرش‌ها در سالن های شستشوی مرتبط در دستگاه های مناسب شسته می شوند. پس از شستشوی فرش، آب فرش ها به وسیله  دستگاه های آبگیری تا حد امکان گرفته می شود. لازم به ذکر است مه سرویس های تحویل قالیشویی و خشکشویی حتی در روزهای تعطیل نیز فعال می باشند. قالیشویی در ستارخان زیر نظر کارخانه قالیشویی آریا غرب ارائه دهنده خدمات شستشوی فرش با بهترین مواد شستشو می باشد.

قالیشویی در شهرک یاس

قالیشویی در شهرک یاس جزو بهترین قالیشویی‌ تهران میباشد که برای شستشوی قالی و فرش شما از امکانات و همچنین تجهیزاتی مدرن و متخصصان حرفه‌ای کمک می‌گیرد. شما عزیزان میتوانید جهت شستشوی انواع قالی، فرش، مبلمان، موکت، پرده و خوشخواب و… با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب از قالیشویی در شهرک یاس کمک بگیرید.  

ترمیم حرفه ای فرش‌های دستباف در قالیشویی شهرک یاس

تعداد زیادی از مشتریان قالیشویی در شهرک یاس به دنبال ترمـیم قالی‌ها و فرش‌های دستباف خویش هستند. ترمـیم آنان نیازمند دقت، هنر و همینطور تـجـربه بـالاییست.  قالیشویی به ارائــه خـدمات رفـوکاری، قلـم‌زنی، لکه‌بـرداری، رنگ‌برداری، شیرازه دوزی، ریشه‌زنی چرم‌دوزی. کارخانه قالیشویی آریا غرب ارائه دهنده انواع خدمات قالیشویی در قالیشویی در سعادت آباد می باشد. برای دریافت خدمات قالیشویی در سعادت آباد با ما تماس بگیرید.

قیمت‌ قالیشویی در شهرک یاس

بعد از سـال‌ها تجربه، به این نتیجه رسیده‌ایم که چیزی مانند شفافیت در روند ارائـه خدمات و تعـرفه‌ قالیشویی، نمی‌تواند مشـتریان را خشنود و راضی نـگه دارد. در این موضوع ما به شـما اطمینان خاطر می‌دهـیم که تمامی موارد با دقت بالا و با جزئیات مناسب معین شده است.

کیفیت ارائه خدمات قالیشویی در شهرک یاس

علم و دانش تخصـصی در زمینه قالی شویی مکانیزه، بهره گیری از مواد شـوینده مرغوب و مناسب و همچنین استفاده از تجهـیزات و دسـتگاه‌های شستشوی مدرن، در کنار تجربه بالای متخصصان ما، باعث شده خیال شما مشتریان گزامی از کیفیت بالای خدمات آسوده باشد.

قالیشویی مکانیزه و مدرن

قالیشویی در شهرک یاس دارای مدرن‌ترین دستگاه‌های قالیشویی مکانیزه است و خدمات شستشو با دستگاه‌های قالیشویی مکانیزه و اتوماتیک انجام گردد. استفاده از این نوع از دستگاه‌های مکانیزه و مدرن سبب بالا رفتن سرعت و بهره‌وری شستشوی فرش و قالی شما می گردد. قالیشویی در تجریش یکی از شعب کارخانه قالیشویی آریا غرب می باشد. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی در تجریش با کارخانه قالیشویی آریا غرب در ارتباط باشید.

هزینه خدمات قالیشویی در شهرک یاس
هزینه خدمات قالیشویی در شهرک یاس

چرا قالیشویی در شهرک یاس؟

شستشوی فرش در خانه، مشکلات زیادی را با خود به همراه دارد. موارد بسیاری همانند روش حمل و نقل فرش، مکان شستشوی فرش، شوینده مورد استفاده برای شستشوی فرش، روش و مراحل شستشو و زمان خشک کردن، تمامی این موارد می‌توانند فرش را دچار مشکل کنند.

این در حالیست که شستشوی فرش در قالیشویی، به وسیله متخصصان با تجربه انجام میگردد. همینطور استفاده از مواد شوینده‌ی با کیفیت و مناسب، دستگاه‌ها و امکانات و تجهیزات اتوماتیک موجود در قالیشویی از مواردی است که باعث میگردد در فرایند شستشوی فرش در قالیشویی، فرش شما دچار آسیب ومشکل نشود. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی در فرمانیه با کارخانه قالیشویی آریا غرب در تماس باشید. کارخانه قالیشویی آریا غرب در محدوده فرمانیه خدمات رسانی دارد.

انتخاب قالیشویی در شهرک یاس

قالیشویی شهرک یاس خدماتی بی نظیر و همچنین متنوع را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. شما عزیزان می توانید برای شستشوی أنواع مختلف فرش، قالی، مبلمان، موکت و پرده با بهترین و بالاترین کیفیت و با بهره گیری از پیشرفته‌ترین امکانات و تجهیزات ممکن از خدمات فرش شویی قالیشویی در شهرک یاس کمک و مشاوره بگیرید.

قالیشویی در شهرک یاس با ارائه خدماتی متفاوت مانند: رفوگری فرش، ترمیم سوختگی فرش، رنگ برداری فرش، خدمات خشکشویی همانند خدمات موکت، مبلمان، پرده و خوشخواب و … با عنوان بهترین قالیشویی در تهران شناخته میگردد. شستن فرش در خانه، در این روزها هزینه‌های زیادی را در بر دارد. برای دریافت خدمات قالیشویی در ولنجک با کارخانه قالیشویی آریا غرب در ارتباط باشید. کارخانه قالیشویی آریا غرب بهترین قالیشویی در ولنجک می باشد.

پس بنابراین از لحاظ جنبه‌ی اقتصادی نیز صرفه در شستوی فرش توسط قالیشویی است. قالیشویی در شهرک یاس، فرش و قالی‌های شما را با  بالاترین کیفیت و سرعت در عین حال قیمتی به صرفه و مناسب به شما  مشتریان گرامی تحویل می‌دهد میتوانید جهت سفارش و انتخابی شایسته هر چه زودتر اقدام نمایید.

قالیشویی در شهرک یاس چه خدماتی را ارائه می دهد؟

برای اطلاع از خدمات قالیشویی در شهرک یاس پیشنهاد می کنیم این مقاله از قالیشویی آریا غرب بهترین قالیشویی در شهرک یاس را مطالعه کنید.

قیمت خدمات قالیشویی در شهرک یاس چقدر می باشد؟

جهت اطلاع از قیمت خدمات قالیشویی در شهرک یاس با کارخانه قالیشویی آریا غرب تماس بگیرید تا کارشناسان مجموعه شما را راهنمایی کنند.

5/5 - (2 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
پیمایش به بالا