قالیشویی در ولنجک

قالیشویی در ولنجک

بهترین قالیشویی ولنجک

احتمالا شما هم از دردسرهای شستشو فرش در منزل آگاه هستید و می دانید که شستن فرش در منزل چه مشکلاتی را در پیش دارد. خوشبختانه امروزه با وجود مراکز قالیشویی بسیاری در سطح شهرها، مشکلات شستشو فرش ها برطرف شده و جای نگرانی برای شستن فرش ها در تمامی فصل های سال وجود ندارد. البته مراکز قالیشویی علاوه بر شستشو فرش ها، خدمات دیگری را هم ارائه می دهند که در ادامه به بررسی این خدمات و مزایای هر یک از آن ها می پردازیم.

خدمات قالیشویی در ولنجک

به طور کلی مراکز قالیشویی علاوه بر شستشوی فرش ها کارها و وظایف دیگری را هم برعهده دارند که با این خدمات، عیب ها و نقص های بسیاری از فرش ها را از بین می برند. در ادامه، خدمات قابل انجام در مراکز قالیشویی را نام می بریم؛ سپس آن ها را مورد بررسی قرار می دهیم:

  • شستشو به روش اعلاشویی
  • چرم دوزی
  • رفع لکه ها مانند جای سوختگی
  • ریشه بافی
  • رفع کوبیدگی فرش

هر یک از این خدمات در جهت شستشوی بهتر فرش ها و رفع عیوب آن ها انجام می شود. البته ناگفته نماند برخی از این خدمات برای افزایش دوام و ماندگاری فرش ها انجام می شود. برای آشنایی با روش های پاک کردن لکه موم شمع از روی فرش توصیه می کنیم مقاله مربوط به آن را در سایت قالیشویی آریا غرب مطالعه کنید.

شستشو به روش اعلاشویی

یکی از خدمات ویژه ای که در مراکز قالیشویی ارائه می شود، شستشوی فرش ها به روش اعلاشویی است. در این روش فرش ها ابتدا به صورت تخصصی لکه یابی می شوند سپس با استفاده از مواد شوینده مناسب لکه ها رفع می شوند. همچنین تعداد دفعات شستشو در این روش بیشتر از روش عادی است. اما مزیت این روش چیست؟  

در پاسخ به این سوال باید بگوییم مزیت این روش، لکه یابی تخصصی توسط افراد متخصص، شستشو تمیزتر و اصولی فرش های رنگ روشن است. قالیشویی در چیذر یکی از شعب کارخانه قالیشویی آریا غرب می باشد. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی با ما تماس بگیرید.

چرم دوزی

از آن جایی که امروزه کف پوش منازل دچار تغییر شده و معمولا این کف پوش ها از جنس سرامیک و پارکت هستند، مشکل سر خوردن فرش ها به وجود می آید، اما راه حل مناسب برای جلوگیری از سر خوردن فرش ها روی پارکت یا سرامیک چیست؟

چرم دوزی فرش ها یکی از روش های عالی و فوق العاده برای جلوگیری از سر خوردن فرش ها است که با استفاده از روش های مختلف و با توجه به نوع فرش، لبه های فرش را چرم دوزی می کنند. مزیت این کار علاوه بر افزایش دوام و ماندگاری لبه های فرش، از سر خوردن فرش ها هم جلوگیری می کند.

رفع لکه ها در قالیشویی ولنجک

شاید بتوان گفت مهم ترین و بهترین خدماتی که مراکز قالیشویی ارائه می دهند، رفع لکه های روی فرش است. لکه های ایجاد شده روی فرش انواع مختلفی دارند که این لکه ها ممکن است جای چای، لاک، سوختگی و… باشد. رفع برهی از لکه ها در منزل و با استفاده از روش های خانگی امکان پذیر است اما برخی از لکه ها مانند لکه های عمیق سوختگی را نمی توان به راحتی از بین برد.

در مراکز قالیشویی معتبر خدمات رفع لکه ها به صورت تخصصی انجام می شود؛ به این صورت که ابتدا نوع لکه و سپس عمق آن را بررسی می کنند. در مرحله بعد با استفاده از ابزارها و مواد مخصوص این لکه ها را از بین می برند. قالیشویی در یوسف آباد یکی از شعب کارخانه قالیشویی آریا غرب می باشد. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی با ما تماس بگیرید.

خدمات قالیشویی در ولنجک
خدمات قالیشویی در ولنجک

ریشه بافی

ریشه های فرش یکی از اجزای اصلی فرش ها هستند که تاثیر بسیاری در زیبایی و دوام فرش ها دارند. اگر ریشه فرش های شما دچار آسیب، پارگی، تغییر رنگ و یا کهنگی شده است اصلا نگران نباشید؛ چرا که توسط روش های گوناگون ریشه بافی می توانید ریشه های فرش خود را ترمیم و یا تعویض کنید. مزیت انجام ریشه بافی فرش ها، علاوه بر تعویض و تازه شدن ریشه ها، باعث افزایش دوام فرش ها می گردد. همچنین انتخاب روش ریشه بافی با توجه به جنس و نوع فرش صورت می گیرد.

رفع کوبیدگی فرش در قالیشویی ولنجک

پایه وسایل سنگینی مانند مبل، میز، بوفه و… فشار زیادی را به فرش ها وارد می کند که این افزایش فشار روی یک قسمت از فرش باعث کوبیدگی فرش یا همان تو رفتگی فرش می گردد. این کوبیدگی ظاهر ناخوشایندی را به فرش ها می دهد که معمولا پس از جابجایی وسایل منزل متوجه آن می شوید.

اگر شما هم پس از جابجایی متوجه کوبیدگی فرش شدید، نگران نباشید راه حل اصلی برای این کار مراجعه به مراکز قالیشویی است که توانایی رفع این آثار کوبیدگی را دارند. این مراکز با استفاده از تجهیزات و نیروهای متخصص، این آثار را به راحتی رفع می کنند. پس از بررسی خدمات قالیشویی ها و بررسی آن ها لازم است نکات مهمی را که در انتخاب یک مرکز قالیشویی دارای اهمیت است را برای شما بازگو کنیم‌. در ادامه به بررسی این نکات مهم می پردازیم. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی در شهرک گلستان با کارخانه قالیشویی آریا غرب در ارتباط باشید. کارخانه قالیشویی آریا غرب ارائه دهنده خدمات قالیشویی در شهرک گلستان با قیمت مناسب می باشد.

نکات مهم در انتخاب قالیشویی ولنجک

مسلما در بین مراکز قالیشویی که در سطح شهر وجود دارند، تنها بخشی از آن ها قابل اعتماد هستند و شما می توانید فرش هایتان را با خیال راحت به آن ها بسپارید. اما یک مرکز ایده آل برای سپردن فرش ها باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

یکی ازمهم ترین ویژگی های یک مرکز قالیشویی مناسب، استفاده از دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته و به روز برای شستشو و خشک کردن فرش ها است. مزیت استفاده از دستگاه های پیشرفته، آسیب نرسیدن به تار و پود فرش ها و حفظ کیفیت فرش ها است. یکی دیگر از نکات مهم در انتخاب مرکز قالیشویی، استفاده از مواد شوینده با کیفیت است به نحوی که مواد شوینده باید علاوه بر این که قدرت کافی برای پاک کنندگی لکه های فرش را داشته باشند، به تار و پود فرش ها و رنگ های آن هم آسیب نرسانند؛ چرا که در اثر استفاده از مواد شوینده بی کیفیت، امکان تغییر رنگ فرش ها وجود دارد.

علاوه بر تمامی موارد گفته شده، قیمت مناسب و مقرون به صرفه جهت شستشو فرش ها نیز یکی از عوامل مهم در انتخاب مرکز قالیشویی است که باید حتما این نکته را هم مد نظر قرار دهید. اگر شما هم قصد شستن فرش هایتان را دارید، می توانید به مرکز قالیشویی در ولنجک مراجعه کنید. تضمین کیفیت و قیمت مناسب همگی از مزایایی ثبت سفارش توسط سایت رسمی آریا غرب می باشد. جهت دریافت خدمات قالیشویی در قیطریه با کارخانه قالیشویی آریا غرب در تماس باشید. کارخانه قالیشویی آریا غرب محبوب ترین قالیشویی در قیطریه می باشد.

قیمت قالیشویی در ولنجک
قیمت قالیشویی در ولنجک

قیمت قالیشویی در ولنجک

چنان چه قصد شستشو فرش ها را دارید بهتر است سراغ مراکز قالیشویی معتبر بروید و صرفا هزینه را در نظر نگیرید؛ بلکه بهتر است کیفیت شستشو را در مد نظر خود قرار دهید.

قالیشویی در ولنجک چه خدماتی را به مشتریان ارائه می دهد؟

کارخانه قالیشویی آریا غرب بهترین قالیشویی در ولنجک ارائه دهنده خدمات شستشو به روش اعلاشویی و چرم دوزی و رفع لکه ها مانند جای سوختگی و … می باشد. برای خواندن توضیحات بیشتر با ما همراه باشید.

رفع لکه ها در قالیشویی ولنجک به چه صورت می باشد؟

مهم ترین و بهترین خدماتی که قالیشویی ولنجک ارائه می دهد، رفع لکه های روی فرش است که در این مقاله به بررسی آن پرداخته ایم.

5/5 - (8 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مژده شریف
مژده شریف
9 ماه قبل

قالیشویی آریا غرب خدمات شستشو و لکه برداری را خیلی باکیفیت برای من انجام دادن. ریشه های فرش از قبل زرد شده بود کامل از بین رفت. از خدمات خوبیتون سپاسگزارم

قالیشویی آریا غرب
پاسخ به  مژده شریف
8 ماه قبل

تشکر از اعتماد شما دوست عزیز

سینا اکبری
سینا اکبری
6 ماه قبل

سلام وقت بخیر. شما کار شستشوی موکت و مبل در محل آیا انجام می دهید؟ ممنون میشم پاسخگو باشید

2
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
پیمایش به بالا