قالیشویی در دروس

قالیشویی در دروس

قالیشویی دروس

نزدیک به عید است و تمامی بانوان به فکر تمیز کردن منزل بخصوص فرش ها هستند. از آن جهت که فرش ها از اهمیت بالایی برخودارند، شستشوی صحیح و اصولی آن ها نیز مهم است. به همین خاطر ما در این مقاله به بررسی ویژگی های یک قالیشویی خوب همچون قالیشویی در دروس می پردازیم تا شما عزیزان در خصوص انتخاب قالیشویی، بهتر عمل کنید. چرا که همانطور که گفته شد، انتخاب قالیشویی مهم است زیرا گزینش یک قالیشویی بد با تجهیزات ناسالم و کهنه، موجب پارگی و شکستگی فرش ها می شود.

آشنایی با قالیشویی در دروس

محله ی دروس از محله های قدیمی بشمار می رود که در منطقه 3 استان تهران واقع شده است. مرز شمالی محله دروس از خیابان دولت کمی بالاتر می باشد همچنین از شرق به خیابان پاسداران و از غرب به خیابان فکوریان که مرزی بین قلهک و دورس است، منتهی می گردد. همچنین محله ی دروس از خانه های گران قیمتی برخوردار است که یکی از دلایل آن، خیابان بندی منظم آن می باشد.

از خیابان ها و معابر معروف دروس می توان به خیابان هدایت، باقری کماسایی، خیابان میربلوکی، یارمحمدی، حجت سوری، خیابان صالح حسینی اشاره کرد. همچنین کوچه حمام و کوچه مسجد از کوچه های معروف این محله محسوب می شود. به هر حال اگر ساکن هر کجای محله دروس هستید می توانید از خدمات حرفه ای و اصولی قالیشویی در دروس بهره مند شوید. قالیشویی در ولنجک یکی از شعب کارخانه قالیشویی آریا غرب می باشد. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی با ما در تماس باشید.

ویژگی های قالیشویی دروس

یک قالیشویی خوب و معتبر از ویژگی های زیادی برخوردار است اما ما در این بخش به مهم ترین آن ها که لازمه ی یک قالیشویی سرشناس می باشد، می پردازیم.

ارائه تمامی خدمات قالیشویی

قالیشویی در دروس ارائه تمامی خدمات از جمله رفوگری، تثبیت رنگ، ریشه زنی، شیرازه دوزی، لکه برداری، رفع پارگی و سوختگی و… را برای مشتریان به صورت حرفه ای و توسط افراد مجرب و باتجربه را فراهم کرده است. همچنین حمل و نقل فرش ها که از مهم ترین خدمات ارائه شده ی قالیشویی ها می باشد، با کامیون های باربری و مناسب صورت می گیرد.

شستشوی انواع فرش در قالیشویی دروس

قالیشویی در دروس سفارش شستشوی انواع فرش از جمله دستباف، ماشینی، ابریشم، فانتزی و… و همچنین شستشوی مبل، تابلوفرش، موکت، پرده، روفرشی، پتو و … را می پذیرد. برای دریافت خدمات قالیشویی در نیاوران با کارخانه قالیشویی آریا غرب در تماس باشید. کارخانه قالیشویی آریا غرب در محدوده نیاوران خدمات رسانی دارد.

استفاده از دستگاه های پیشرفته و سالم

همانطور که می دانید امروزه تمامی فرآیندهای شستشو و همچنین خشک کردن فرش، توسط دستگاه های مختلف انجام می گیرد، به همین خاطر یک قالیشویی خوب و مورد اعتماد از دستگاه های پیشرفته و سالم بهره می برد تا هیچ گونه آسیبی به فرش وارد نگردد.

شوینده ی مناسب در قالیشویی دروس

هر فرش باید با شوینده ی مناسب تاروپود آن شسته شود اما متاسفانه بسیاری از قالیشویی ها این مورد را رعایت نمی کنند در حالی که یک قالیشویی خوب و مورد اعتماد همچون قالیشویی در دروس، با مشورت گرفتن از کارشناسان و متخصصین فرش فعال در قالیشویی، مناسب ترین شوینده را برای هر فرش انتخاب می کنند. جهت دریافت خدمات قالیشویی در ستارخان با کارخانه قالیشویی آریا غرب در ارتباط باشید. کارخانه قالیشویی آریا غرب بهترین قالیشویی در ستارخان می باشد.

خدمات قالیشویی در دروس
خدمات قالیشویی در دروس

بهره گیری از کارشناسان و متخصصین فرش

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که یک قالیشویی حرفه ای باید داشته باشد، بهره مند بودن به کارشنان و متخصصین فرش است. این کارشناسان وظیفه بررسی فرش برای تعیین نوع شوینده، روش شستشو و دستگاه های استفاده شده را دارند تا هیچ گونه آسیبی به فرش وارد نگردد. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی در شهران با کارخانه قالیشویی آریا غرب در ارتباط باشید. کارخانه قالیشویی آریا غرب بهترین قالیشویی در شهران می باشد.

بررسی فرش قبل از هر گونه اقدامی

یک قالیشویی خوب و سرشناس، قبل از هر گونه اقدامی ابتدا فرش ها را بررسی می کنند. در صورتی که فرش سالم باشد با روش های گفته شده توسط کارشناسان شسته می گردد اما در صورتی که فرش ها آسیب دیده باشند با اجازه از صاحب فرش، آن ها را به کارگاه های مخصوص همچون رفوگری و… می برند تا ابتدا سالم، وسپس با دستگاه و شوینده های مناسب شسته شوند. لازم به ذکر است که فرش های دستباف ابتدا به کارگاه تثبیت رنگ برده می شوند تا حین شستشو دچار ترکیب رنگ و… نشوند.

قیمت گذاری مناسب در قالیشویی دروس

همانطور که می دانید قیمت شستشوی هر مترمربع از فرش را اتحادیه صنف قالیشویی تعیین می کند که متاسفانه برخی از قالیشویی ها و کارخانه های شستشو به آن پایبند نیستند اما یک قالیشویی خوب همچون قالیشویی در دروس، همواره قیمت های منصفانه ای را برای شستشو و دیگر خدمات تعیین می کند. برای آشنایی با راه های پاک کردن لکه لبو از روی فرش توصیه می کنیم مقاله مربوط به آن را در سایت قالیشویی آریا غرب مطالعه کنید.

مشتری مداری در قالیشویی دروس

توجه به خواسته ی مشتری و تلاش برای اجرای آن از مهم ترین ویژگی های است که یک قالیشویی دارا می باشد.

مناسب ترین زمان برای شستشوی فرش در قالیشویی دروس

در برخی از مقالات گفته می شود که بهتر است در فصل های سرد سال و همچنین نزدیک به عید، فرش ها به قالیشویی ها داده نشود اما باید بگوییم که در یک قالیشویی معتبر و سرشناس در هر فصل و زمان از سال، شتسشوی فرش ها و موکت و… با بهترین دستگاه ها و شوینده ها صورت می گیرد و زیاد بودن فرش ها در نزدیک عید، دلیلی برای بد شستن آن ها نمی باشد.

برخی از افراد علت ندادن فرش به قالیشویی ها در فصل سرد سال را خشک نشدن فرش ها اعلام می کنند اما باید بدانید که امروزه به دلیل دستگاه های خشک کن فرش، این مشکل دیگر به چشم نمی آید بنابراین هر موقع از سال که نیاز به شتسشوی فرش هایتان را داشتید، کافی است با پرسنل مربوطه قالیشویی در دروس تماس بگیرید تا اقدامات لازم را انجام دهند و در کوتاه ترین زمان ممکن به شستشوی فرش هایتان بپردازند. برای دریافت خدمات قالیشویی در زعفرانیه با کارخانه قالیشویی آریا غرب در ارتباط باشید. کارخانه قالیشویی آریا غرب در محدوده زعفرانیه خدمات رسانی دارد.

قیمت خدمات قالیشویی در دروس
قیمت قالیشویی در دروس

قیمت قالیشویی در دروس

نزدیک به عید است و تمامی بانوان به فکر خانه تکانی و تمیز کردن منزل و اسباب و وسیله ها هستند. از بین این وسایل فرش ها و مبلمان از اهمیت بیشتری برخوردارند چرا که کثیفی و لکه های آن ها بسیار به چشم می آید. می توانید آن ها را به قالیشویی در دروس بسپارید تا در کمترین زمان ممکن، آن ها را همانند روز اول تمیز و بدون لکه کنند.

همچنین اگر قصد تمیز کردن مبلمان، پرده ها، موکت، روفرشی، پتو، فرش و… خود را دارید می توانید روی کمک قالیشویی در دروس حساب کنید. این قالیشویی با چندین سال سابقه در عرصه شستشوی و خدمات، از بهترین قالیشویی های تهران بشمار می رود. همچنین لازم به ذکر است که شما می توانید در خدمات در منزل این قالیشویی نیز استفاده کنید و شاهد تمیز شدن مبلمان، موکت، پرده ها و… در منزل خود باشید. برای آشنایی با روش های جلوگیری از پوسیدگی فرش توصیه می کنیم مقاله مربوط به آن را در سایت قالیشویی آریا غرب مطالعه نمایید.

بهترین قالیشویی در دروس کدام قالیشویی می باشد؟

کارخانه قالیشویی آریا غرب بهترین قالیشویی در دروس می باشد. برای دریافت خدمات قالیشویی با ما تماس بگیرید.

قیمت خدمات قالیشویی در دروس به چه صورت می باشد؟

برای اطلاع از قیمت خدمات قالیشویی در دروس با کارخانه قالیشویی آریا غرب در تماس باشید.

4.3/5 - (3 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
3 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
ماجده
ماجده
10 ماه قبل

سلام وقت بخیر. خدمات قالیشویی چند روزه انجام میشه؟

قالیشویی آریا غرب
پاسخ به  ماجده
8 ماه قبل

درود بر شما. ۴۸ ساعت

سعید ناصحی
سعید ناصحی
10 ماه قبل

برای منطقه دروس دنبال قالیشویی خوب بودم با چندتا قالیشویی تماس گرفتم ولی آریا غرب قیمتشون نسبت به بقیه خیلی منصفانه تر بود

3
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
پیمایش به بالا