قالیشویی ساعی

قالیشویی ساعی

بهترین قالیشویی ساعی

از مراکزی که امروزه بسیار مورد توجه مردم قرار گرفته است، قالیشویی می باشد. تعداد قالیشویی ها بسیار زیاد است به طوری که می توان گفت در هر محله چندین قالیشویی وجود دارد. تفاوت قالیشویی ها در چگونگی انجام شستشو و خدمات است که قالیشویی در ساعی جزو بهترین و معتبرترین قالیشویی در زمینه ی شستشوی فرش و انجام خدمات گوناگون می باشد.

خدمات قالیشویی ساعی

قالیشویی ساعی با بیش از 5 دهه فعالیت در صنعت قالیشویی و درک احتیاج شهروندان ارجمند سعی در گسترش خدمات قالیشویی خود نموده است. با عنایت به این مبحث، ما علاوه بر ملاحظه استانداردهای بهداشتی، با خرید تجهیزات به روز خدمات گوناگونی را به شما ارائه خواهیم داد. نظافت مبل یکی از خدمات منحصر به فرد ما در کارخانه قالیشویی ساعی است که با استفاده از ماشین های اتوماتیک در منزل یا محل کار شما انجام می گیرد. خدمات نظافت مبل ما توسط متخصص های حرفه ای با کمترین میزان آب اجرا می گردد و بعلاوه موکت شویی از دیگر خدمات خاص ما استکه این خدماتهم با کمک ماشین آلات حرفه ایو با رعایت کلیه قرارداد های بهداشتی و بدون دخالت دست انجام می شود.

  • شستشوی اقسام فرش : قالیشویی ساعی کارشناس در زمینه شستشوی انواع فرش ماشینی، دستباف، کرکی، ابریشم و با رعایت موازین شرعی است.
  • روفوگری : رفع پارگی اقسام فرش و تابلو فرش
  • پاک کردن رنگ و لکه : از بین بردن هرگونه لکه رنگ بدون صدمه رساندن به فرش.
  • ریشه زنی : مرمت وبافت ریشه نو برای گونه های مختلف فرش وتابلو فرش.
  • خشکشویی : خشک کردن انواع مبل، فرش و موکت با دستگاه های نیمه اتوماتیک در خانه.
  • فرش ها را به شکل لول برده می شود و لول و اتو شده به همراه روکش برگردانده می شود.
  • بهره مندی از کادر مجرب در قالیشویی ساعی

کارخانه قالیشویی آریا غرب بهترین قالیشویی فرشته خدمات شستشوی انواع فرش دستباف و ماشینی و رفوگری و ترمیم فرش را با هزینه مناسب انجام می دهد. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی در فرشته با کارخانه قالیشویی آریا غرب تماس بگیرید. کارخانه قالیشویی آریا غرب با پرسنل با تجربه و آموزش دیده و دریافت و تحویل فرش در سریعترین زمان آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد.

خدمات قالیشویی ساعی
قالیشویی ساعی

نکات کلی در مورد قالیشویی در ساعی

در این قالیشویی هر گونه فرش، تابلوفرش، موکت، مبلمان، پتو، روفرشی و… با بهترین روش ها و شوینده ها شستشو داده می شوند. لازم به ذکر است که تمامی ابزارها و دستگاه های این قالیشویی کاملا سالم و پیشرفته هستند و از آن جهت که تمامی فرآیندهای شستشو و حتی خشک کردن فرش توسط دستگاه های مختلف انجام می شود، به همان میزان که دستگاه ها پیشرفته باشند عملکرد آن ها هم بهتر خواهد بود به همین خاطر است که قالیشویی در ساعی جزو بهترین ها و بالاترین رتبه ها در اتحادیه ی صنف قالیشویی ها می باشد.

تمامی فرآیندهای شستشو زیر نظر کارشناسان و متخصصین فرش صورت می گیرد تا کوچک ترین مشکلی برای فرش به وجود نیاید. لازم به ذکر است که این کارشناسان نوع شوینده ی مناسب فرش و روش اصولی شستشو را تعیین می کنند. ناگفته نماند که تمامی خدمات از جمله رفوگری، تثبیت رنگ، ریشه زنی، شیرازه دوزی، لکه برداری، رفع پارگی و سوختگی و… در این قالیشویی با بهره گیری از افراد باتجربه و کاربلد انجام می گردد. پس با خیال راحت فرش هایتان را به قالیشویی در ساعی بسپارید. قالیشویی ظفر زیر نظر کارخانه قالیشویی آریا غرب ارائه دهنده خدمات قالیشویی و رفوگری و مبل شویی و موکت شویی با هزینه مناسب در ظفر می باشد. برای دریافت خدمات قالیشویی در ظفر با ما تماس بگیرید.

هزینه قالیشویی ساعی

همانطور که قبلا گفته شد قیمت قالیشویی ساعی طبققیمت های به تصویب رسیده اتحادیه قالیشویی ها است و از این رو می توانید از بابت مخارج مناسب و دریافت خدمات قالیشویی با کیفیت ساعی خاطرجمع باشید. همینطور به خاطر داشته باشید که مرکزهای قالیشویی غیر قانونی به سبب عرضه خدمات بی کیفیت و به کار بردن مواد و لوازم ناسازگار طبق معمول مخارج بسیار کمتری دارند.

تحویل فرش به مراکز قالیشویی غیرمجاز با هزینه پایین تر، علاوه بر شستشوی نامرغوب فرش و صدمه رساندن به آن باعث کاهش طول عمر فرش شما نیز می شوند. پس برگزیدن یک قالیشویی خوب با هزینه مساعد در عصری که قیمت خرید فرش و موکت هنگفت است بسیار مهم خواهد بود. کارخانه قالیشویی آریا غرب ارائه دهنده خدمات قالیشویی در الهیه با بهترین کیفیت و هزینه مناسب می باشد جهت دریافت خدمات قالیشویی در الهیه با ما در تماس باشید.

هزینه قالیشویی ساعی
هزینه قالیشویی ساعی

شستشوی فرش ماشینی و دستباف در قالیشویی ساعی

قالیشویی ساعی با استفاده از فن های شستشو و خشک کردن فرش ماشینی با ماشین های توسعه یافته و مدرن بدون ایجاد جزئی ترین مشکلی در تار و پود، شیرازه بندی و چیدمان ریشه آنها آماده عرضه خدمات به مشتریان در شعبه ساعی و نیز در سایر نقاط تهران است. روند شستشوی فرش ماشینی با شناخت و مد نظر قرار دادن ساختار، خصوصیات ظاهری و الگو فرش مورد نظر آغاز می گردد و با تضمین سلامت و تمیزی کامل فرش به پایان می رسد. مرکز قالیشویی ساعی با بجا آوردن کلیه بایدها و نبایدهای شستشو فرش دستبافت در انواع مختلف ( پشم، کرک، ابریشم و. ..) آنها را دریافت کرده و به صورت کاملاً نوین شستشو می دهد.

این مجموعه در فرآیند شستشوی فرش دستباف، تمیزی و سلامت فرش را با در نظر گرفتن تمام جنبه های مهم آن از جمله دمای آب، نحوه شستشو و خشک کردن فرش با توجه به نوع فرش دستباف تضمین می کند. با عنایت به خبرگی و مهارت بالای قالیشویی ساعی در شستشوی فرش دستباف، می توانید با آسودگی در رابطه با مواد مصرفی، ماشین آلات و کارشناسانی که وظیفه نظافت فرش ها را بر عهده دارند، فرش دستبافت از هر نوعی رابه مرکز قالیشویی ساعی تحویل داد و خیال خود را در ارتباط با ترفندهای شستشو در مرحله های گوناگون و خشک کردن فرش در پایان کار راحت کرد. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی میرداماد با کارخانه قالیشویی آریا غرب تماس بگیرید. کارخانه قالیشویی آریا غرب ارائه دهنده خدمات قالیشویی در میرداماد می باشد.

چرا خدمات قالیشویی ساعی را برگزینیم ؟

قالیشویی ساعی از ابتدای فعالیت خود در سال 1350 تاکنون توانسته است خدمات ارزنده خود را با کیفیت بالا به مشتریان خود ارائه دهد. امروزه با ایجاد شعبه های مختلف در شهر تهران، قادریمدست یابی به خدمات خود را آسان سازیم و نیز فرصت دریافت خدمات به صورت آنلاین از دیگر خصوصیت های برگزیده ما هست که بی گمان خیلی دارای ارزش است. پاسخگویی تمام وقت و آنی به مشتریان از راه وب و محیط مجازی سبب شده تا ارباب رجوع رضایت خود را بیشتر از قبل اعلام کنند. قالیشویی ساعی یکی از قالیشویی های شهر تهران است که با کمک ماشین های توسعه یافته و نیروهای آزموده خود می تواند شما را از هرگونه ناپاکی فرش خلاص کند. برای آشنایی با اصول شستشوی تابلو فرش پیشنهاد می کنیم مقاله مربوط به آن را در سایت قالیشویی آریا غرب مطالعه نمایید.

قالیشویی ساعی چه خدمات ویژه ای را به مشتری ارائه می دهد؟

شستشوی اقسام فرش و روفوگری و پاک کردن رنگ و لکه و ریشه زنی و خشکشویی از خدمات ویژه ی قالیشویی ساعی می باشد.

شستشوی ماشینی و دستباف در قالیشویی ساعی به چه صورت می باشد؟

روند شستشوی فرش ماشینی با شناخت و مد نظر قرار دادن ساختار، خصوصیات ظاهری و الگو فرش مورد نظر آغاز می گردد و با تضمین سلامت و تمیزی کامل فرش به پایان می رسد. مرکز قالیشویی ساعی با بجا آوردن کلیه بایدها و نبایدهای شستشو فرش دستبافت در انواع مختلف ( پشم، کرک، ابریشم و. ..) آنها را دریافت کرده و به صورت کاملاً نوین شستشو می دهد.

5/5 - (2 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
پیمایش به بالا