شستشوی فرش دستبافت

منتشرشده توسط قالیشویی آریا غرب در تاریخ

فرش دستبافت

فرش دستبافت
فرش دستبافت

روش های شستشوی فرش دستبافت در قالیشویی:

  • ساده شویی = شامل یک مرحله شستشو با آب و پودر + مواد نگهدارنده رنگ که باعث عدم مخلوط رنگ میشود + اتو باغلطک مخصوص آبگیر.
  • شامپو شویی =شامل یک مرحله شستشو با آب و شامپو + مواد نگهدارنده رنگ …..  +اتو باغلطک مخصوص آبگیر .
  • اعلاء شویی = شامل مراحل خاک گیری + آبکشی +دو مرحله شستشو با شامپو + تثبیت کننده رنگ (هیدرو) + براق کننده + نرم کننده +اتو با غلطک مخصوص.
  • ابریشم شویی = قالی های ابریشم برحسب تشخیص استاد کار قالیشویی میشود .به نسبت در صد ابریشم و رنگ های شیمیای و گیاهی بودن قالی بستگی دارد.
  • رنگبرداری = نوع خاصی از شستشو میباشد که برای فرشهای دستبافت خیس و مخلوط شده رنگ استفاده شده و باعث بر طرف شدن مخلوط رنگ قالی ها میشود.

قالیشویی در صادقیه، قالیشویی در اشرفی اصفهانی، قالیشویی در کاشانی، قالیشویی در ستارخان از شعب جدید مجموعه آریا غرب ارائه دهنده انواع خدمات شستشوی فرش می باشند.

شستشو فرش دستبافت
شستشوی فرش دستبافت

برای شستشوی انواع فرش دستبافت می توانید در سریع ترین زمان ممکن با مجموعه آریا غرب تماس بگیرید. شستشوی فرش دستبافت کار هر قالیشویی نیست زیرا ممکن است فرش صدمه ببنید. ما در مجموعه آریا غرب با پیشرفته ترین دستگاه ها و تجهیزات با کادری مجرب و متخصص در سریع ترین زمان ممکن شستشوی فرش دستبافت شما را انجام می دهیم.

قالیشویی در سعادت آباد، قالیشویی در شهرک غرب، قالیشویی در بلوار فردوس، قالیشویی در بلوار مرزداران از شعب محبوب مجموعه آریا غرب تهران می باشد.

ساده شویی در شستشوی فرش دستبافت شامل چه مراحلی می باشد؟

شامل یک مرحله شستشو با آب و پودر + مواد نگهدارنده رنگ که باعث عدم مخلوط رنگ میشود + اتو باغلطک مخصوص آبگیر.

رنگبرداری در در شستشوی فرش دستبافت چگونه است؟

نوع خاصی از شستشو میباشد که برای فرشهای دستبافت خیس و مخلوط شده رنگ استفاده شده و باعث بر طرف شدن مخلوط رنگ قالی ها میشود.

دسته‌ها: خدمات

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *