قالیشویی در ستارخان

قالیشویی در ستارخان

خدمات قالیشویی در ستارخان

فرش یکی از وسائلی است که خیلی زیاد در معرض کثیفی، گرد و غبار یا حتی لکه‌ها مانند: لکه‌های قهوه که به وضوح روی فرش‌های به رنگ روشن ظاهر می‌شوند یا حتی رنگ‌های مومی که گاهی کودکان برای بازی در خانه از آن استفاده می‌کنند، قرار میگیرند.

فرش ها را باید هر چند ماه یکبار شسته شود و به همین خاطر نیاز به مراقبت و توجه زیادی دارد.برای شستن قالی های خود میتوانید با قالیشویی در ستارخان تماس بگیرید. این قالیشویی که یکی از قالیشویی آریا غرب می باشد با استفاده از دستگاهای مدرن و پیشرفته آماده خدمات قالیشویی و خشکویی در ستارخان به شما همشهریان تهرانی میباشد.

در واقع خانم های خانه دار باید با دقت از فرش ها مواظبت کنند، زیرا حمل و شستن آنها برای خانم ها بسیار سنگین و مشکل خواهد بود. با این حال، شستن قالی ها واقعا سخت نیست. در اینجا چندین راه آسان برای از بین بردن لکه های سخت و بوهای نامطبوع موجود بر روی فرش را برای شما آورده ایم که در ادامه مقاله به آن میپردازیم.

یکی از این راه‌ها بصورت منظم جاروبرقی کردن فرش می‌باشد. جاروبرقی کردن منظم فرش به آسان‌تر شسته شدن فرش کمک می‌کند. باید هفته ای یکبار فرش ها را با جارو برقی بخوبی تمیز کرد. تمیز کردن فرش ها باعث افزایش طول عمر فرش و جلوگیری از تجمع کثیفی در آن میشود. برای دریافت خدمات قالیشویی در نیاوران با مجموعه قالیشویی آریا غرب در تماس باشید. کارخانه قالیشویی آریا غرب بهترین قالیشویی در نیاوران می باشد.

نحوه تمیز کردن فرش در قالیشویی ستارخان

 • استفاده از پودرهای مخصوص فرش یک راه عالی برای تمیز کردن فرش شما است.
 • ابتدا فرش را بخوبی خیس کنید، سپس پودر را روی تمام سطح فرش بپاشید.
 • بگذارید پودر به مدت ۳۰ دقیقه روی فرش بماند و در صورت امکان بهتر است آن را یک شبه رها کنید تا ماده شوینده تا کار خود را در حل کردن لکه ها و از بین بردن بوها انجام دهد.
 • پس از اتمام کار، بخوبی بوسیله یک برس یا فرچه فرش را بخوبی بشویید.

نحوه استفاده از شامپو فرش در قالیشویی ستارخان

شستشوی فرش با شامپو فرش یکی دیگر از روش‌های محبوب بین خانم‌های خانه دار است. شامپو فرش انواع مختلفی دارد، بنابراین باید دستورالعمل‌های روی برچسب محصول را رعایت کنید.

 • محلول را طبق دستورالعمل روی بسته آماده کنید. در بسیاری از موارد، باید محصول را با آب رقیق کنید.
 • از شامپو به اندازه ای استفاده کنید که کل ناحیه ای که قرار است تمیز شود را بپوشاند.
 • فرش را خیلی خیس نکنید زیرا باعث افزایش زمان خشک شدن و ضایعات مواد شوینده می شود.
 • نواحی لکه های سخت را با یک برس سفت پاک کنید.
 • فرش را بگذارید تا خشک شود. فرش را بعد از خشک شدن با جاروبرقی خوب تمییز کنید.
 • برای شستن قالی های خود میتوانید با قالیشویی در ستارخان یا همان قالیشویی آریا غرب تماس بگیرید. این قالیشویی با استفاده از دستگاهای مدرن و پیشرفته آماده خدمات قالیشویی و خشکویی به شما همشهریان تهرانی میباشد.

بهترین مایع یا پودر برای شستن قالی در قالیشویی ستارخان

وقتی صحبت از شستن فرش می‌شود، صحبت از شامپو یا پودر مخصوص فرش می‌شود. برخی مواقع برای شستن فرشها به روش‌های سنتی یعنی استفاده از آب و صابون متکی می‌شویم؛ به خصوص اگر لکه های ناشی از ریختن قهوه یا جوهر بر روی فرش وجود داشته باشد. اکثر مردم هنگام تمیز کردن فرش در خانه از پودر مخصوص شستشو فرش یا شامپو فرش انتخاب می کنند.

هنگامی که میخواهید لکه‌های قوی را پاک کنید، بهتر است از پودر فرش به جای شامپو استفاده کنید، زیرا این کار به پاک شدن سریع لکه کمک می‌کند. استفاده از شامپوها برای پاک کردن لکه ها استفاده از فرش را ساعت ها به تاخیر می اندازد، به این معنی تا زمانی که فرش‌ها خشک نشده اند، نمی توان از آن استفاده کرد. از هر محصولی که استفاده می کنید، حتما دستورالعمل ها را بخوانید و بخوبی آنها را دنبال کنید. قالیشویی در زعفرانیه یکی از شعب کارخانه قالیشویی آریا غرب می باشد. برای دریافت خدمات قالیشویی در زعفرانیه با کارخانه قالیشویی آریا غرب تماس بگیرید.

خدمات قالیشویی در ستارخان
خدمات قالیشویی در ستارخان

محصولات طبیعی پاک کننده فرش ها در قالیشویی ستارخان

از محصولات طبیعی قالیشویی می‌توان برای پاک کردن لکه‌های موجود بر روی قالی استفاده کرد. اگر شما از جمله افرادی هستید که ترجیح می دهید از مواد طبیعی برای تمیز کردن فرش استفاده کنید، در کشوهای آشپزخانه موادی وجود دارد که می تواند در هنگام شستن قالی و از بین بردن لکه ها نتایج خوبی برای شما داشته باشد.

به عنوان مثال، جوش شیرین و آب مقطر برای پاک کردن لکه های قهوه موجود بر روی فرش کمک می کند. همچنین نمک سفره گزینه مناسبی برای از بین بردن کثیفی و برخی لکه ها بر روی فرش است. جوش شیرین توانایی زیادی در از بین بردن بوهای نامطبوع در هم تنیده بین الیاف فرش دارد. همیشه به یاد داشته باشید که هنگام استفاده از هر محصول تمیزکننده جدیدی ابتدا آن را در یک منطقه کوچک آزمایش کنید.

راه های آسانی برای از بین بردن لکه از روی فرش ترجیحاً قبل از اینکه لکه ها خشک شوند و با الیاف فرش تداخل پیدا کنند وجود دارد. همیشه به یاد داشته باشید که در هنگام پاک کردن لکه های موجود بر روی قالی آنها را سریع مالش ندهید، بلکه برای جلوگیری از پخش شدن لکه روی فرش، به آرامی آنرا درجا مالش دهید. برای از بین بردن لکه های چسبنده مانند آدامس، قبل از برداشتن آن، یک تکه یخ روی آن قرار دهید تا سفت شود. برای از بین بردن لکه های بدبو از مخلوط مساوی سرکه و آب گرم استفاده کنید و با دستمال آن را روی لکه بمالید.

شعبه قالیشویی آریا غرب در محدوده ستارخان با کادری مجرب و پشتوانه سال ها تجربه کاری خود توانسته مشتریان زیادی را در زمینه شستشوی انواع فرش و قالی بدست بیاورد. این قالیشویی از بهترین تجهیزات و عالی ترین شوینده برای شستشو و لکه زدایی فرش ها استفاده می کند و کیفیت عالی را رقم خواهد زد.

شما نیز می توانید از طریق شماره های درج شده در سایت با قالیشویی آریا غرب تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید. برای دریافت خدمات قالیشویی در کن با کارخانه قالیشویی آریا غرب در تماس باشید. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی در کن با ما تماس بگیرید.

هزینه قالیشویی در ستارخان

هزینه های قالیشویی هر سال نرخ مصوبی را در اتحادیه به دنبال دارد. ولی با توجه به این که فرش ها جنس و کیفیت مختلفی دارند، نمی توان به صورت دقیق قیمتی را برای این فرایند تخمین زد. به طور کلی هزینه قالیشویی به موارد مختلفی از جمله نوع قالی، روش شستشو، نوع شوینده و … بستگی دارد. قالیشویی آریا غرب با بهره گیری از بهترین پرسنل و شوینده های دستی، پایین ترین هزینه را از مشتریان خود دریافت می کند. شما از طریق راه های ارتباطی درج شده در سایت می توانید به لیست قیمت خدمات این قالیشویی دسترسی داشته باشید.

انواع روش های قالیشویی در قالیشویی ستارخان

قالیشویی در آریا غرب به سه روش قالیشویی دستی، اتوماتیک و نیمه اتوماتیک صورت می گیرد. در روش سنتی هیچ ابزار برقی و دستگاهی وجود ندارد و فرایند شستشو همانند قدین با استفاده از فرچه و پارو انجام می پذیرد. قالیشویی در ستارخان از این روش تنها برای شستشوی قالی و فرش های دستبافت استفاده می کند و استاندارد بالایی دارد.

روش شستشوی نیمه اتوماتیک نیز از همان ابزار روش سنتی یعنی فرچه و پارو استفاده می کند با این تفاوت که این دو ابزار برقی هستند و نیازی به نیروی فیزیکی نیست. همچنین روش قالیشویی تمام اتوماتیک روشی بسیار مدرن است که در آن قالی و فرش ها در دستگاه های پیشرفته و مخصوص شستشو داده می شود.

قالیشویی آریا غری در حال حاضر از روش اتوماتیک برای شستشوی فرش ها و قالی ها استفاده می کند و تنها فرش های ابریشمی و دستبافت را با استفاده از روش های دیگر شستشو می دهد. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی در فرمانیه با کارخانه قالیشویی آریا غرب بهترین قالیشویی در فرمانیه تماس بگیرید. کارخانه قالیشویی آریا غرب ارائه دهنده انواع خدمات قالیشویی در فرمانیه می باشد.

شستشو فرش دستباف در قالیشویی ستارخان

فرش های دستبافت با توجه به ارزش بالا، شستشوی سخت تری دارد. یکی از مهم ترین فاکتورها برای حفظ سلامت و کیفیت فرش های دستبافت، استفاده از بهترین روش شستشو است. استفاده از دستگاه های قالیشویی ممکن است که سلامت فرش را تحت تاثیر قرار دهد. به همین دلیل معمولا قالیشویی های مجرب و باکیفیت از روش دستی برای شستن این فرش ها بهره می برند. در این روش ابتدا پرسنل آریا غرب فرش های دستبافت را کمی خیس می کنند تا تار و پودهای فرش باز شده و بتوانند راحت تر آلودگی ها را از لابلای این فرش ها بیرون بکشند. برای درخواست شستشوی فرش ها تماس بگیرید.

شماره تماس قالیشویی در ستارخان

قطعا شما نیز برای شستشوی فرش ها و قالی های خود به دنبال مرکزی بسیار حرفه ای هستید در ستارخان هستید. قالیشویی آریا غرب شعبه ستارخان می تواند با بالاترین کیفیت فرش های شما را شستشو دهند. شماره تماس این قالیشویی در ابتدا و انتهای سایت درج شده است و شما به راحتی می توانید به آن دسترسی داشته باشید. این مرکز به صورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز می باشد. کارخانه قالیشویی آریا غرب بهترین قالیشویی در دروس می باشد. برای دریافت خدمات قالیشویی در دروس با ما در ارتباط باشید.

دلیل زردی ریشه های فرش چیست؟

ریشه های فرش نقش تعیین کننده ای بر روی زیبایی و کیفیت فرش ها دارند. به همین دلیل زرد شدن ریشه های فرش زیبایی را از فرش ها گرفته و کیفیت آن را کاهش می دهد. زردی ریشه های فرش به دلایل مختلفی رخ می دهد. یکی از اصلی ترین دلایل زردی ریشه فرش عدم شستشوی دقیق و مناسب و یا آبکشی اصولی است. قالیشویی در ستارخان فرش ها را به صورت تضمینی شستشو می دهد و شما شاهد ریشه هایی تمیز و سفید پس از شستشو خواهید بود.

بهترین زمان برای قالیشویی چه زمانی است؟

معمولا بسیاری از افراد بهترین زمان قالیشویی را فصل تابستان می دانند که می توان فرش ها را به راحتی در محیطی باز خشک کرد. ولی لازم است بدانید که قالیشویی آریا غرب به دلیل افزایش آلودگی هوا از سالن های بهداشتی و مدرن برای خشک کردن فرش ها استفاده می کند.

این سالن دارای فن هایی است که با گرمای خود به خشک کردن فرش ها کمک می کند. بنابراین شما در هر فصلی از سال می توانید فرش های خود را بشویید. جهت دریافت خدمات قالیشویی در صادقیه با کارخانه قالیشویی آریا غرب بهترین قالیشویی در صادقیه در تماس باشید. کارخانه قالیشویی آریا غرب در محدوده صادقیه خدمات رسانی دارد.

هزینه قالیشویی در ستارخان
هزینه قالیشویی در ستارخان

قالیشویی در ستارخان چقدر زمان می برد؟

یکی از بالاترین مزایای قالیشویی در ستارخان سرعت بالای شستشوی قالی و فرش است. در این مرکز فرش ها شما را نهایتا تا دو روز کاری به شما تحویل می دهد. آریا غرب از بهترین پرسنل برای شستشوی فرش های خود استفاده می کند و از این رو شما می توانید در سریع ترین زمان ممکن فرش های خود را تحویل بگیرید. برای اطلاع از زمان دقیق قالیشویی در ستارخان تماس بگیرید.

رفوی فرش در قالیشویی ستارخان

آسیب دیدگی فرش مشکلی است که باعث کاهش زیبایی فرش می شود. سوختگی، ریختن چسب و مواردی از این قبیل کیفیت فرش را کاهش می دهد. بنابراین شما با استفاده از خدمات رفوی فرش آریا غرب می توانید کیفیت و زیبایی را به فرش خود باز گردانید. قالیشویی آریا غرب دارای پرسنلی بسیار حرفه ای هستند که رنگ و لعاب جذابی به فرش های شما می دهد. برای دریافت خدمات قالیشویی در امیرآباد با کارخانه قالیشویی آریا غرب تماس بگیرید. کارخانه قالیشویی آریا غرب ارائه دهنده انواع خدمات قالیشویی و رفوگری در امیرآباد می باشد.

ویژگی های قالیشویی ستارخان

قالیشویی آریا غرب ستارخان دارای پرسنلی بسیار حرفه ای و باتجربه است که با بهره گیری از تخصص و تجربه خود می تواند فرش های شما را تمیز و عاری از هر گونه آلودگی کند. هزینه قالیشویی در ستارخان بسیار منصفانه است و کیفیت بالایی را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

مصرف آب پایین و استفاده از مرغوب ترین و باکیفیت ترین شوینده یکی از اصلی ترین مزایای این قالیشویی به شمار می رود. این قالیشویی فرش های شما را تحویل گرفته و به سرعت نیز شسته و به شما تحویل می دهد. شستشوی فرش و قالی در این قالیشویی به صورت تضمینی انجام می پذیرد و بسیار ایمن است. شما تنها از طریق تمای تلفنی می توانید درخواست شستشوی قالی و فرش های خود را ثبت کنید.

 • پودرهای مخصوص شسشتوی فرش سریع‌ترین راه برای تمیز کردن فرش هستند، زیرا نیازی نیست مدت زیادی منتظر بمانید تا فرش‌ها خشک شوند.
 • برای از بین بردن لکه ها از یک فرچه با آب و همچنین شامپو فرش استفاده کنید.
 • برای از بین بردن بوها می توان از جوش شیرین استفاده کرد.
 • و به یاد داشته باشید که همیشه هر محصول تمیز کننده ای را ابتدا روی قسمت کوچکی از پارچه آزمایش کنید.
 • پودرهای مخصوص شسشتوی فرش سریع‌ترین راه برای تمیز کردن فرش هستند، زیرا نیازی نیست مدت زیادی منتظر بمانید تا فرش‌ها خشک شوند.
 • برای از بین بردن لکه ها از یک فرچه با آب و همچنین شامپو فرش استفاده کنید.
 • برای از بین بردن بوها می توان از جوش شیرین استفاده کرد.
 • و به یاد داشته باشید که همیشه هر محصول تمیز کننده ای را ابتدا روی قسمت کوچکی از پارچه آزمایش کنید.

برای شستن قالی های خود میتوانید با قالیشویی آریا غرب و قالیشویی ستارخان تماس بگیرید. این قالیشویی با استفاده از دستگاهای مدرن و پیشرفته آماده خدمات قالیشویی و خشکویی در ستارخان به شما همشهریان تهرانی میباشد. اصول شستشوی تابلو فرش یکی از مقالات کاربردی سایت قالیشویی آریا غرب می باشد که توصیه می کنیم آن را مطالعه کنید.

آیا قالیشویی در ستارخان خدمات رفوگری فرش را انجام می دهد؟

بله قالیشویی آریا غرب بهترین قالیشویی در ستارخان ارائه دهنده خدمات رفوگری فرش با هزینه مناسب می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

نحوه تمیز کردن فرش در قالیشویی ستارخان چگونه می باشد؟

قالیشویی ستارخان با استفاده از پودرهای مخصوص فرش اقدام به تمیز کردن فرش شما می نماید برای کسب اطلاعات بیشتر با همراه باشید.

5/5 - (3 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
پیمایش به بالا