بهترین قالیشویی غرب تهران

قالیشویی در غرب تهران

بهترین قالیشویی غرب تهران

فرش علاوه بر ارزش مادی دارای ارزش هنری بالایی نیز می باشد از این رو بایستی نکات لازم در حفظ و نگهداری از فرش به منظور افزایش عمر مفید آن را به درستی رعایت کنیم که یکی از مهم ترین این نکات نظافت روزانه آن بوده و همچنین سالانه یک مرتبه اقدام برای شسشتوی آن می باشد که البته برای این منظور توصیه می کنیم که حتما فرش خود را به مراکز قالیشویی معتبر بسپارید. در این مقاله قصد داریم به بررسی قالیشویی غرب تهران بپردازیم و در این زمینه اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار دهیم لذا دعوت می کنم با ما همراه باشید.

ویژگی های قالیشویی خوب در غرب تهران

در زمان انتخاب یک مرکز خدماتی قالیشویی بایستی به نکات ذیل توجه کنید:

  • در اختیار داشتن نیروهای متخصص و با مهارت بالا در شسشتوی انواع فرش های ماشینی و دستباف
  • تمامی خدمات قالیشویی غرب تهران تحت نظر اتحادیه قالیشویی انجام می شود که البته نرخ و تعرفه برای انواع فرش در ابعاد مختلف نیز توسط این اتحادیه تعیین می گردد.
  • علاوه بر شستشوی فرش ارائه انواع خدمات دیگر نظیر شستشوی مبل در محل، شستشوی موکت، لکه گیری فرش، ترمیم ریشه فرش و…
  • بهره مندی از دستگاه های پیشرفته
  • بهره مندی از مواد شوینده استاندارد با کیفیت بالا
  • تحویل به موقع فرش به مشتری در محل
  • ارائه رسید و فاکتور در زمان تحویل فرش به مشتری
قالیشویی خوب در غرب تهران
قالیشویی خوب در غرب تهران

شستشوی فرش در بهترین قالیشویی غرب تهران

فرش ها در حالت کلی به دو دسته دستباف و ماشینی تقسیم می شود که هر کدام از این دو نوع فرش از نظر جنس الیاف و همچنین طرح های به کار رفته در آن ها با هم فرق دارند به عنوان مثال الیاف به کار رفته در بافت فرش های دستباف شامل پشم و ابریشم می شود که معمولا آن ها را با نام فرش ابریشمی و فرش پشمی نیز می شناسند و در بافت فرش های ماشینی نیز پلی استر، پلی پروپلین و یا آکریلیک به کار می رود.

قالیشویی غرب تهران در شسشتوی فرش به جنس الیاف آن توجه کرده و از روش شستشو و شوینده مناسب آن استفاده می کند و با این کار نه تنها فرش تمیز و پاکیزه شده بلکه از آسیب رساندن به آن نیز پیشگیری می کند و این امر یکی از مهم ترین عواملی است که موجب شده تا قالیشویی غرب تهران بتواند رضایت مشتریان خود را جلب کرده و در زمره قالیشویی های با اعتبار بالا شناخته شود. قالیشویی درکه زیر نظر کارخانه قالیشویی آریا غرب می باشد جهت دریافت خدمات قالیشویی در درکه با ما در تماس باشید.

شستشوی انواع فرش در بهترین قالیشویی غرب تهران
شستشوی انواع فرش در بهترین قالیشویی غرب تهران

شستشوی انواع فرش پشمی دستباف در قالیشویی خوب در غرب تهران

الیاف به کار رفته در بافت اکثریت فرش های دستباف پشمی بوده که دارای رنگ طبیعی نیز می باشند که این امر موجب شده تا این فرش ها دارای مشکلاتی مانند رنگدهی و اختلاط رنگ باشند که این مورد در شسشتو با روش سنتی نیز بسیار مشکل ساز خواهد بود و حتی موجب شده تا با پخش شدن رنگ در اثر تماس آب نقش و نگاره های فرش کاملا از بین برود. قالیشویی غرب تهران برای جلوگیری از بروز این مشکل به صورت کاملا حرفه ای عمل کرده و قبل از هرگونه اقدامی تست رنگ را انجام می دهد

در صورت که فرش رنگدهی داشته باشد از شوینده های کاملا گیاهی و غیرقلیایی و غیر اسیدی برای شستشوی آن استفاده می کند همچنین لازم است که بدانید روش شستشوی این نوع فرش ها نیز براساس تکنیک های خاصی صورت می پذیرد. قالیشویی غرب تهران برای شسشتوی فرش دستباف پشمی به صورت اتوماتیک عمل می کند و با سرعت بالایی از طریق دستگاه اقدام به شسشتن فرش می کند همچنین در این مورد از آب داغ نباید استفاده شود زیرا یکی از عوامل رنگ دهی در فرش های دستباف تماس با آب گرم است.

برای خشک کردن این فرش ها نیز آن ها را به صورت خوابیده در دستگاه قرار می دهند به گونه ای که آب های اضافی آن از زیر فرش خروج پیدا می کند توجه داشته باشید که هرگز برای خشک کردن فرش دستباف پشمی نباید آن را آویزان کنید زیرا مسیر آبراه موجب اختلاط رنگ شده و ریشه ها رنگی می شود. قالیشویی الهیه زیر نظر کارخانه قالیشویی آریا غرب ارائه دهنده خدمات قالیشویی و رفوگری با بهترین کیفیت در الهیه می باشد در صورت نیاز به خدمات قالیشویی در الهیه با ما تماس بگیرید.

شستشوی فرش ابریشم دستباف در بهترین قالیشویی غرب تهران

الیاف به کار رفته در بافت فرش ابریشم، فیبر ابریشم است که از پیله کرم ابریشم گرفته می شود و با نام ابریشم خام نیز شناخته می شود. لذا می توان گفت که الیاف به کار رفته در این نوع فرش بسیار ظریف بوده و از حساسیت بالایی برخوردار است از این رو بایستی در شستشو نهایت دقت به کار برده شود و برای این منظور سپردن این فرش ها به قالیشویی غرب تهران می تواند بهترین انتخاب ممکن باشد.

زیرا این مرکز خدماتی با بهره مندی از پرسنل و کارشناسان متخصص از مهارت کافی در خصوص شناخت بافت فرش ابریشم برخوردار می باشند. مهم ترین موردی که در شستشوی این فرش باید به آن توجه شود لکه بری است و برای این مورد نبایستی از مواد شیمیایی استفاده شود قالیشویی غرب تهران برای این منظور از مواد طبیعی و ایمن برای از بین بردن لکه ها استفاده می کند. کارخانه قالیشویی آریا غرب خدمات قالیشویی در فرشته را با بالاترین کیفیت انجام می دهد جهت دریافت خدمات قالیشویی در فرشته با کارخانه قالیشویی آریا غرب در تماس باشید.

ویژگی های قالیشویی خوب در غرب تهران
ویژگی های قالیشویی خوب در غرب تهران

شستشوی فرش ماشینی در قالیشویی خوب در غرب تهران

فرش های ماشینی دارای انواع مختلفی می باشند که از نظر الیاف و نوع رنگ آمیزی با هم فرق دارند. در شسشتوی فرش های ماشینی برخلاف نوع دستباف دیگر مشکل رنگ دهی و اختلاط رنگ وجود ندارد. در شسشتوی این فرش ها نیز بایستی از شوینده مناسب استفاده کنید در غیر این صورت استفاده از مواد شوینده نامناسب و نامرغوب موجب می شود تا فرش لطافت و نرمی خود را از دست داده و این امر موجب کاهش عمر مفید فرش های ماشینی خواهد شد.

ولیکن اگر فرش های ماشینی با روش و شیوه اصولی و با استفاده از مواد شوینده استاندارد و مرغوب شسته شود علاوه بر پاکیزگی و حفظ نرمی و جلوه زیبای آن سالیان طولانی می توانید از آن استفاده کنید. قالیشویی غرب تهران تمامی موارد فوق الذکر را در شستشوی فرش های دستباف و ماشینی به درستی رعایت می کند لذا می توان گفت که اعتماد به یک مرکز خدمات قالیشویی نه تنها از نظر هزینه کاملا مقرون به صرفه می باشد بلکه موجب ماندگاری و طول عمر مفید فرش نیز خواهد شد. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی در دارآباد با کارخانه قالیشویی آریا غرب در تماس باشید. کارخانه قالیشویی آریا غرب بهترین قالیشویی در دارآباد می باشد.

قالیشویی خوب در غرب تهران چه ویژگی هایی دارد؟

در اختیار داشتن نیروهای متخصص و با مهارت بالا در شسشتوی انواع فرش های ماشینی و دستباف، تمامی خدمات قالیشویی غرب تهران تحت نظر اتحادیه قالیشویی انجام می شود، بهره مندی از دستگاه های پیشرفته، بهره مندی از مواد شوینده استاندارد با کیفیت بالا، تحویل به موقع فرش به مشتری در محل، ارائه رسید و فاکتور در زمان تحویل فرش به مشتری.

بهترین قالیشویی غرب تهران چه قالیشویی می باشد؟

کارخانه قالیشویی آریا غرب بهترین قالیشویی غرب تهران برای خدمات شستشوی فرش با کیفیت تضمینی می باشد در صورت نیاز به خدمات قالیشویی در غرب تهران با ما تماس بگیرید.

5/5 - (2 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
پیمایش به بالا