قالیشویی خوب در تهران

بهترین قالیشویی در تهران

قالیشویی خوب تهران

بهترین قالیشویی در تهران یکی از موضوعاتی است که اکثر ما برای پیدا کردن آن تلاش زیادی میکنیم. قالیشویی خوب باید دارای ویژگی های بارز و برتری نسبت به سایر قالیشویی هایی باشد. یک قالیشویی خوب در تهران باید دارای ویژگی هایی همچون داشتن دستگاهای بروز و استفاده از مواد شوینده استاندارد برای شستن فرش ها باشد.

امروزه قالیشویی هایی زیادی هستند که با استفاده از روش های غیر اصولی و غیر استاندارد اقدام به شستن فرش ها میکنند که سبب آسیب زدن به بافت و رنگ فرش میشوند. بنابراین شما باید بدنبال یک قالیشویی خوب در تهران همچون قالیشویی آریا غرب بگردید. این شرکت با استفاده از دستگاه های قالیشویی اتوماتیک و مواد پاک کننده مناسب جنس فرش شما اقدام به شستشوی فرش های کثیف شما میکند. احتمال زیاد برای شما این مشکل پیش آمده است که برخی مواقع با ریخته شدن مایعاتی بر روی فرش باعث مرطوب شدن فرش و بعد از مدنی بوی رطوبت از آن آمده است.

بهترین قالیشویی تهران
بهترین قالیشویی تهران

بهترین قالیشویی تهران

در تهران، بسیاری از قالیشویی‌ها خدمات مشابهی ارائه می‌دهند، اما بهترین قالیشویی تهران باید دارای خدماتی با کیفیت و قیمت مناسب باشد. برخی از خدماتی که بهترین قالیشویی تهران باید ارائه دهد عبارتند از:

 • شستشوی عمیق و بازیابی رنگ و جلوه اصلی قالی و فرش
 • حذف لکه‌های سخت و مستعصی
 • خشک کردن سریع و کامل قالی و فرش
 • ضدعفونی کردن و جلوگیری از بازگشت باکتری‌ها و ویروس‌ها
 • خدمات تعمیر و بازسازی قالی‌های آسیب دیده
 • خدمات حمل و نقل قالی و فرش
 • ارائه مشاوره در خصوص نحوه نگهداری و شستشوی قالی‌ها
 • استفاده از تجهیزات و مواد شوینده حرفه‌ای
 • قیمت مناسب و رقابتی

بهترین قالیشویی تهران باید این خدمات را با کیفیت و قیمت مناسب ارائه دهد. برای پیدا کردن بهترین قالیشویی تهران، می‌توانید به دنبال نظرات و تجربیات دیگران در این زمینه بگردید و با قالیشویی‌های مختلف تماس بگیرید و اطلاعاتی مانند هزینه‌ها، خدمات ارائه شده و نحوه کار آن‌ها را بپرسید. کارخانه قالیشویی آریا غرب قالیشویی خوب در شمال تهران خدمات شستشوی انواع فرش و موکت را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب ارائه می دهد جهت دریافت خدمات قالیشویی در شمال تهران با ما در تماس باشید.

ویژگی های قالیشویی خوب تهران

ویژگی‌های یک قالیشویی خوب در تهران می‌تواند شامل موارد زیر باشد:

 • کیفیت خدمات: قالیشویی خوب باید خدمات شستشو، تعمیر، بازسازی و نگهداری قالی و فرش را با کیفیت بالا ارائه دهد.
 • تجهیزات حرفه‌ای: قالیشویی باید از تجهیزات و مواد شوینده حرفه‌ای و مناسب برای شستشوی قالی‌ها استفاده کند.
 • تجربه و تخصص: قالیشویی با سابقه و تخصص در این زمینه می‌تواند بهترین خدمات را ارائه دهد و با مشکلات مربوط به قالی‌ها به خوبی برخورد کند.
 • قیمت مناسب: قالیشویی خوب باید خدمات با کیفیت را به قیمت مناسب ارائه دهد و از مشتریان خود به شیوه منصفانه و عادلانه‌ای مراقبت کند.
 • خدمات اضافی: قالیشویی خوب ممکن است خدمات اضافی مانند حمل و نقل قالی، مشاوره در خصوص نگهداری قالی‌ها و ضدعفونی کردن قالی‌ها را نیز ارائه دهد.
 • مشتری مداری: قالیشویی خوب باید به مشتریان خود احترام بگذارد و به نیازهای آن‌ها به دقت توجه کند.

با توجه به این ویژگی‌ها، می‌توانید قالیشویی خوبی را در تهران پیدا کنید که نیاز‌های شما را برآورده کند.

چگونه بوی رطوبت را از فرش پاک کنیم و آن را به درستی خشک کنیم؟

گاهی ممکن است فرش توسط مایعات مختلف مرطوب شود. در این صورت ممکن است بوی کپک زدگی ایجاد کند که برای اعضای خانواده ناخوشایند باشد، در حالی که فرش مرطوب به دلیل تجمع قارچ ها، هوای داخل خانه را با اسپورهای کپک آلوده می کند. در مقاله حاضر سعی شده است راهکارهای موثری برای از بین بردن بوی رطوبت از فرش ارائه شود. قالیشویی در گیشا زیر نظر کارخانه قالیشویی آریا غرب فعالیت می کند برای دریافت خدمات قالیشویی در گیشا با ما در تماس باشید.

قالیشویی خوب در تهران
قالیشویی خوب در تهران

چه چیزی باعث مرطوب شدن فرش می شود؟

ساختار فرش از چندین لایه مختلف تشکیل شده است و نفوذ مایعات مختلف به لایه ها و بافت فرش منجر به تجمع میکروب ها و آلودگی ها می شود. اگر این رطوبت به سرعت از بین نرود، در نهایت بوی ناخوشایندی ایجاد می کند. دلایل مختلفی مانند رطوبت هوا، نفوذ نم و رطوبت از کف و ریختن انواع مایعات باعث مرطوب شدن فرش می شود.

لازم به ذکر است که محلی که رطوبت در آن نفوذ کرده است باید بلافاصله خشک شود تا به بافت فرش آسیبی وارد نشود. اگر فرش برای مدت طولانی خیس و نم دار بماند، علاوه بر بوی نامطبوع، پوسیدگی، از هم پاشیدگی و آسیب به ساختار فرش رخ می دهد که ضمانت ندارد و خسارات مالی زیادی را به دنبال دارد. کارخانه قالیشویی آریا غرب ارائه دهنده خدمات قالیشویی در دروس با بهترین کیفیت می باشد در صورت نیاز به خدمات قالیشویی در منطقه دروس با ما تماس بگیرید.

چگونه رطوبت و بوی آن را از فرش پاک کنیم؟

اگر رطوبت به فرش نفوذ کرد، اولین و مهمترین مرحله تبخیر رطوبت با استفاده از وسایلی مانند سشوار یا قرار دادن فرش در زیر نور آفتاب است تا کاملا خشک شود. راه دیگر این است که فرش را در جای مناسبی در فضای باز و روی سطح صاف قرار دهید تا جریان هوای آزاد خشک شود و یا در صورت عدم امکان می توان پنجره اتاق را باز گذاشت تا جریان هوا جریان یابد.

قارچ ها و کپک ها با نفوذ رطوبت یا ریختن مایعات مختلف روی فرش شروع به رشد می کنند. با فعالیت و رشد قارچ ها و کپک ها در بافت فرش بوی نامطبوع کپک زده تولید می شود که آزاردهنده است. چندین راه آسان و کاربردی برای از بین بردن این بوی نامطبوع وجود دارد. با قالیشویی آریا غرب همراه باشید تا اطلاعات مورد نیاز این روش ها را به دست آورید.

 • بی کربنات سدیم یا جوش شیرین کاربردهای زیادی دارد که یکی از آنها رفع بوی نم و رطوبت است. مقدار کافی جوش شیرین را روی ناحیه آسیب دیده بپاشید و چند ساعت صبر کنید (توصیه می‌شود اجازه دهید جوش شیرین به مدت 24 ساعت بماند تا تاثیر بهتری داشته باشد). سپس می توانید از جاروبرقی برای جمع آوری جوش شیرین از روی فرش استفاده کنید. این کار را به آرامی انجام دهید تا زمانی که جوش شیرین کاملاً پاک شود.
 • همانطور که گفته شد تجمع و رشد قارچ ها در فرش نمناک باعث ایجاد بوی نامطبوع و کپک زدگی می شود که باید از بین برود. آهک می تواند قارچ ها را از بین ببرد و به بافت فرش آسیبی وارد نمی کند. برای این کار، آهک را برش بزنید، برش ها را روی قسمت مرطوب فرش قرار دهید و چند دقیقه صبر کنید تا تاثیر بگذارد. سپس برش های آهک را از روی فرش جدا کرده و با جارو برقی تمیز کنید. همچنین می توانید محلول آهک و آب ولرم را روی قسمت مرطوب اسپری کنید و بگذارید کاملا خشک شود. می توانید این کار را چندین بار تکرار کنید و سپس با جاروبرقی تمیز کنید.
 • سرکه سفید در از بین بردن بوی رطوبت از فرش و از بین بردن قارچ های رشد یافته در قسمت مرطوب فرش نیز موثر است. برای این کار کمی سرکه سفید را با آب ولرم و کمی شامپو فرش مخلوط کنید. مقدار کمی از این محلول را روی قسمت مرطوب اسپری کنید. اجازه دهید محلول حدود 30 دقیقه بماند تا اثر کند و خشک شود و سپس با جاروبرقی تمیز کنید. اگر بوی نامطبوع همچنان مشکل ساز است، این فرآیند را چندین بار تکرار کنید.

قالیشویی در تجریش و قالیشویی در شهرک گلستان و قالیشویی در شهرک یاس زیر نظر کارخانه قالیشویی آریا غرب فعالیت می کنند برای دریافت خدمات قالیشویی در این مناطق با ما در تماس باشید.

شستشوی فرش در قالیشویی خوب تهران
شستشوی فرش در قالیشویی خوب تهران

چگونه رنگ زرد فرش را بعد از شستن از بین ببریم؟

حتما برای شما هم پیش آمده که بعد از شستن فرش و خشک شدن آن کمی زرد شده است. یک ترفند ساده که می توانید برای خلاص شدن از شر این رنگ زرد استفاده کنید محلول جوش شیرین و سرکه است. می توانید این محلول را روی قسمت های مختلف زرده بریزید و با پارچه ای به شدت پاک کنید. این روش رنگ زرد فرش را به دلیل اسیدی بودن خیلی سریع از بین می برد. در پایان لازم به ذکر است در صورتی که روش های ذکر شده بوی نامطبوع فرش نمناک را به دلیل قرار گرفتن طولانی مدت در معرض رطوبت از بین نبرد.

برای رفع مشکل به قالیشویی های معتبر همچون قالیشویی آریا غرب مراجعه نمایید. این شرکت ابتدا با استفاده از دستگاه های خشک کن مخصوص فرش اقدام به خشک کردن رطوبت فرش میکند. در صورتی که فرش مرطوبی دارید که بوی نامطبوعی میدهد میتوانید برای از بین بردن بوی نامطبوع آن به قالیشویی ما مراجعه کنید. شستشوی مبل در منزل از دیگر خدمات کارخانه قالیشویی آریا غرب می باشد برای دریافت خدمات مبل شویی در منزل با ما در تماس باشید.

قالیشویی خوب تهران چه ویژگی هایی دارد؟

کیفیت خدمات، تجهیزات حرفه‌ای، تجربه و تخصص، قیمت مناسب، خدمات اضافی، مشتری مداری.

بهترین قالیشویی تهران چه خدماتی را ارائه می دهد؟

شستشوی عمیق و بازیابی رنگ و جلوه اصلی قالی و فرش، حذف لکه‌های سخت و مستعصی، خشک کردن سریع و کامل قالی و فرش، ضدعفونی کردن و جلوگیری از بازگشت باکتری‌ها و ویروس‌ها، خدمات تعمیر و بازسازی قالی‌های آسیب دیده، خدمات حمل و نقل قالی و فرش، ارائه مشاوره در خصوص نحوه نگهداری و شستشوی قالی‌ها، استفاده از تجهیزات و مواد شوینده حرفه‌ای، قیمت مناسب و رقابتی.

5/5 - (2 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
پیمایش به بالا